Blisko ludziTa kobieta karmi dziecko gdziekolwiek i kiedykolwiek

Ta kobieta karmi dziecko gdziekolwiek i kiedykolwiek

Ta kobieta karmi dziecko gdziekolwiek i kiedykolwiek
Źródło zdjęć: © Facebook.com
25.05.2017 15:31

O karmieniu piersią w miejscach publicznych było w Polsce naprawdę głośno jakiś czas temu. Whitney nie interesuje gdzie i kiedy karmi, jeśli jej dziecko jest głodne. Dla niej to naturalna kwestia, z której nie należy robić afery. Jej wpis to prawdziwy apel do ludzi!

Whitney Renee Huntwork na swoim koncie na facebook opublikowała zdjęcie, na którym karmi dziecko w supermarkecie. Jednak to podpis pod fotografią w formie rymującego się wierszyka wzbudził takie emocje. To prawdziwy apel do osób, które robią sensacje z takich sytuacji.

W restauracji, sklepie, muzeum czy teatrze?

Whitney pisze, że nakarmi swoje dziecko dosłownie wszędzie. To ci, którzy się gapią i wypatrują jej nagiej piersi mają prawdziwy problem. Co niektórzy potrafią nawet robić zdjęcia. Nikt nie powinien interesować się czymś tak naturalnym jak karmienie własnego dziecka. Każdy powinien się zająć własnymi sprawami. Karmiącej matki nie powinno obchodzić zdanie innych – apeluje. Jej celem jest zapewnienie dziecku komfortu.

Zdjęcie wciąż krąży w Internecie, mimo że pojawiło się na profilu Whitney rok temu. Jak widać, wciąż budzi ogromne emocje i kontrowersje.

Źródło artykułu:WP Kobieta