Trwa ładowanie...

Ta kobieta karmi dziecko gdziekolwiek i kiedykolwiek

O karmieniu piersią w miejscach publicznych było w Polsce naprawdę głośno jakiś czas temu. Whitney nie interesuje gdzie i kiedy karmi, jeśli jej dziecko jest głodne. Dla niej to naturalna kwestia, z której nie należy robić afery. Jej wpis to prawdziwy apel do ludzi!

Ta kobieta karmi dziecko gdziekolwiek i kiedykolwiekŹródło: Facebook.com
d1686k9
d1686k9

Whitney Renee Huntwork na swoim koncie na facebook opublikowała zdjęcie, na którym karmi dziecko w supermarkecie. Jednak to podpis pod fotografią w formie rymującego się wierszyka wzbudził takie emocje. To prawdziwy apel do osób, które robią sensacje z takich sytuacji.

W restauracji, sklepie, muzeum czy teatrze?

Whitney pisze, że nakarmi swoje dziecko dosłownie wszędzie. To ci, którzy się gapią i wypatrują jej nagiej piersi mają prawdziwy problem. Co niektórzy potrafią nawet robić zdjęcia. Nikt nie powinien interesować się czymś tak naturalnym jak karmienie własnego dziecka. Każdy powinien się zająć własnymi sprawami. Karmiącej matki nie powinno obchodzić zdanie innych – apeluje. Jej celem jest zapewnienie dziecku komfortu.

Zdjęcie wciąż krąży w Internecie, mimo że pojawiło się na profilu Whitney rok temu. Jak widać, wciąż budzi ogromne emocje i kontrowersje.

d1686k9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1686k9