Ta piękna 20-latka to młodsza córka Johna Godsona. Właśnie wyszła za mąż

Ta piękna 20‑latka to młodsza córka Johna Godsona. Właśnie wyszła za mąż

Ta piękna 20-latka to młodsza córka Johna Godsona. Właśnie wyszła za mąż
Źródło zdjęć: © Facebook.com | John Abraham Godson
17.07.2017 11:12, aktualizacja: 17.07.2017 13:52

Chociaż John Godson ostatecznie rozstał się z polityką i wyjechał do Nigerii, by wieść idylliczne życie farmera, jego dzieci wciąż mieszkają w Polsce. Pierwsza córka byłego posła PO wyszła za mąż w 2014 roku, a w miniony weekend dumny ojciec poprowadził do ołtarza drugą z nich.

Godson ma czwórkę dzieci – dwie córki i dwóch synów. Deborah, która w miniony weekend wzięła ślub w kościele zielonoświątkowców w Łodzi, jest jednym z środkowych dzieci i ma 20 lat. Prócz niej są jeszcze: 22-letnia Sharon, 16-letni Izaak i 13-letni Daniel.

Były polityk pochwalił się zdjęciami ze ślubu córki na Twitterze i na Facebooku. Wybrankiem 20-latki jest mieszkaniec Łodzi, Kaleb Skrzypkowski. Choć Godson sam jest duchownym ewangelickim i ma uprawnienia do udzielania ślubu, tym razem występował wyłącznie w roli wzruszonego ojca.

Pierwsza córka Godsona wyszła za mąż w 2014 roku, w wieku 19 lat. Sharon poślubiła starszego o 3 lata studenta zarządzania. Ślub również odbył się w kościele zielonoświątkowców w Łodzi.

John Godson, którego kariera polityczna obfitowała w zawirowania (z obozu PO przeszedł do Polski Razem Jarosława Gowina i wreszcie do PSL-u), teraz odpoczywa od napięć związanych z danym życiem na swojej farmie w Nigerii. Godson chętnie chwali się na portalach społecznościowych osiągnięciami związanymi z hodowlą świń i kóz czy sadzeniem palm kokosowych.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także