Blisko ludzi"Takich mężów z lat 80. jest wielu...". Kryzys męskości

"Takich mężów z lat 80. jest wielu...". Kryzys męskości

"Takich mężów z lat 80. jest wielu...".  Kryzys męskości
Źródło zdjęć: © 123RF
Dominika Czerniszewska
31.07.2019 10:42, aktualizacja: 31.07.2019 10:57

Obecni trzydziestoletni są fatalnymi mężami. To jeden z wniosków, jaki można wyciągnąć obserwując internetową dyskusję na portalu wykop.pl. "Nie zachowuj się jak gów...arz. Masz dom, rodzinę dbaj o to" - skarży się żona.

Trzydziestoparoletni nazywani inaczej pokoleniem "Woodstock" lub "generacją pepsi" dorastało w czasach wielkich przemian, zarówno społecznych, jak i kulturowych.

Na portalu Wykop.pl. jedna z użytkowniczek napisała list do męża, w którym zaapelowała, żeby "przestał zachowywać się jak maminsynek. W końcu ma rodzinę i dzieci".

"Drogi mężu, piszę do ciebie tutaj, ponieważ ciężko dotrzeć inaczej. W pracy siedzisz na wykopie, w domu przed telewizorem na kanapie z telefonem w ręku. Chłopie ogarnij się! Wracasz z pracy i nic nie robisz, totalnie nic. Zrobię ci pranie, uprasuję, ogarnę kuchnię, a ty leżysz zły i zmęczony po pracy w biurze. O! Albo siłownia, bo przecież obowiązkowo musisz dbać o siebie" - napisała kobieta.

"Nie zachowuj się jak gówniarz. Masz dom, rodzinę dbaj o to. Zostaw telefon, zrób coś koło domu. Sprzątaj po sobie brudne gacie, chociaż do kosza na pranie wrzuć. Nie jestem twoją służącą" - dodała.

Następnie zwróciła uwagę, że mężczyźni z lat 80. nie najlepiej wypadają na tle starszego pokolenia. Użytkowniczka przywołała przykład swojego ojca, który przycinał drzewo, naprawiał płot, zawsze coś robił. "Takich mężów z lat 80. jest dużo. Wielu tutaj to teraz czyta, weźcie się chłopy, pomyślcie chociaż" - apeluje internautka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta