Trwa ładowanie...

Takiego wywiadu jeszcze nie widzieliście!

W sieci pojawił się dość niezwykły łańcuszek wywiadowczy. Gwiazdy są w nim sobą, ale i dziennikarzami.
Share
Takiego wywiadu jeszcze nie widzieliście!
Źródło: AFP
d11snzp

W sieci pojawił się dość niezwykły łańcuszek wywiadowczy. Gwiazdy są w nim sobą, ale i dziennikarzami. Na pomysł przygotowania tego dość niecodziennego nagrania wpadła redakcja magazynu "Total Film". Rozmowy przeprowadzone zostały na przestrzeni kilku miesięcy, w czasie spotkań prasowych. Zasada była prosta...

Każda gwiazda, z którą widzieli się dziennikarze, przygotowywała pytanie dla kolejnej sławy (wyznaczonej przez reportera). Łańcuszek zapoczątkowała Anne Hathaway, a zakończył James Gunn.

Cały "łańcuszek" możecie zobaczyć pod tym * pod tym adresem*

d11snzp

W zabawie udział wzięli także Kate Winslet, Marc Webb, Toby Jones, Charlize Theron, Andy Serkis i Gareth Edwards. Niektórzy potraktowali sprawę jako żart, inni podeszli do niej dość poważnie. Z wideo, które zostało udostępnione na YouTube, można się dowiedzieć co Winslet najbardziej lubi na śniadanie i co byłoby ostatnim posiłkiem Serkisa, gdyby ten czekał na wyrok śmierci. Jeden z reżyserów zdradza, w którego z bohaterów swoich filmów chciałby się wcielić, gdyby miał taką możliwość, a aktorzy opowiadają m.in. o najbardziej irytujących pytaniach, które najczęściej słyszą od dziennikarzy. James Gunn ujawnia także kto był jego największą inspiracją w trakcie przygotowań do realizacji "Strażników Galaktyki". Niektóre z odpowiedzi mogą was naprawdę zaskoczyć!

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Pierce Brosnan powróci jako November Man*

* Johnny Depp i Kevin Smith kręcą film z córkami*

* Milla Jovovich przekłada zdjęcia przez ciążę*

d11snzp

Podziel się opinią

Share
d11snzp
d11snzp