Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Anne Hathaway
23-08-2014 21:38

Takiego wywiadu jeszcze nie widzieliście!

W sieci pojawił się dość niezwykły łańcuszek wywiadowczy. Gwiazdy są w nim sobą, ale i dziennikarzami.

Share
Takiego wywiadu jeszcze nie widzieliście!Źródło: AFP
do3qzyv

W sieci pojawił się dość niezwykły łańcuszek wywiadowczy. Gwiazdy są w nim sobą, ale i dziennikarzami. Na pomysł przygotowania tego dość niecodziennego nagrania wpadła redakcja magazynu "Total Film". Rozmowy przeprowadzone zostały na przestrzeni kilku miesięcy, w czasie spotkań prasowych. Zasada była prosta...

Każda gwiazda, z którą widzieli się dziennikarze, przygotowywała pytanie dla kolejnej sławy (wyznaczonej przez reportera). Łańcuszek zapoczątkowała Anne Hathaway, a zakończył James Gunn.

Cały "łańcuszek" możecie zobaczyć pod tym * pod tym adresem*

do3qzyv

W zabawie udział wzięli także Kate Winslet, Marc Webb, Toby Jones, Charlize Theron, Andy Serkis i Gareth Edwards. Niektórzy potraktowali sprawę jako żart, inni podeszli do niej dość poważnie. Z wideo, które zostało udostępnione na YouTube, można się dowiedzieć co Winslet najbardziej lubi na śniadanie i co byłoby ostatnim posiłkiem Serkisa, gdyby ten czekał na wyrok śmierci. Jeden z reżyserów zdradza, w którego z bohaterów swoich filmów chciałby się wcielić, gdyby miał taką możliwość, a aktorzy opowiadają m.in. o najbardziej irytujących pytaniach, które najczęściej słyszą od dziennikarzy. James Gunn ujawnia także kto był jego największą inspiracją w trakcie przygotowań do realizacji "Strażników Galaktyki". Niektóre z odpowiedzi mogą was naprawdę zaskoczyć!

(Megafon.pl/ma)

do3qzyv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3qzyv
do3qzyv