ModaTeraz możesz spać w płaszczu. Kontrowersyjny produkt znanego projektanta już w sprzedaży

Teraz możesz spać w płaszczu. Kontrowersyjny produkt znanego projektanta już w sprzedaży

Teraz możesz spać w płaszczu. Kontrowersyjny produkt znanego projektanta już w sprzedaży
Źródło zdjęć: © River Island
Monika Zonenberg
25.09.2017 14:07, aktualizacja: 25.09.2017 15:27

Kołdra czy wyjściowy płaszcz? To pytanie zadajemy sobie codziennie rano, kiedy nasze małe lenistwo utrudnia nam wyjście z łóżka. River Island i znany projektant, Ashish, znaleźli perfekcyjną, wygodną i modną odpowiedź! Owocem współpracy tych dwóch marek jest płaszcz, który jednocześnie może być używany jako kołdra czy śpiwór. Jestem zachwycona!

Jesień jest moją ulubioną porą roku. Spadające liście i chłodniejsze dni, które są dobrym powodem, by pić dużo więcej pysznej kawy. Problem pojawia się, gdy rano trzeba wstać z łóżka, a za oknem mrok i ziąb. Z pewnością podobnie jak ja, chciałabyś nie wychodzić spod ciepłej kołdry, która podczas jesiennych i zimowych miesięcy mogłaby być naszą drugą skórą. Rozwiązaniem tego problemu może być produkt, który powstał dzięki współpracy marek River Island i Ashish.

Obraz
© River Island

Kolekcja, która zawiera 15 ekskluzywnych elementów, to oda do modnej wygody. Jednym z owoców tej współpracy jest płaszcz, który możemy używać jak kołdrę. Patrząc z drugiej strony, możemy nazwać go kołdrą, którą możemy nosić jak płaszcz. Wszystko zależy od punktu widzenia. Połączenie tych dwóch funkcji wydaje się odkryciem roku. Wyobraź sobie sytuację, w której możesz spać o wiele dłużej, bo wychodzisz z domu w tym, w czym przespałaś całą noc. To idealna perspektywa dla tych, którzy lubią zostawać pod kołdrą do ostatniej minuty. Do tej, przez którą na autobus musimy biec z nadludzką prędkością.

Obraz
© River Island

Ashish, niezwykle doceniany i utalentowany projektant, postawił na neutralną, odrobinę marzycielską kolekcję dla tych, którzy cenią wygodę i funkcjonalność. Projektant określił płaszcz jako na tyle wygodny, że można spędzać w nim czas w domu oraz wystarczająco stylowy, by w nim z niego wyjść. Koszt takiej przyjemności to 180 funtów. Płaszcz występuje w kolorze różowym i khaki, a zainteresowanych jego zakupem nie brakuje. To istny fenomen, który z pewnością będzie kontynuowany przez inne marki. Zdecydowanie nie miałabym nic przeciwko, gdybym mogła spędzać długie godziny w tak przytulnych warunkach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także