Trwa ładowanie...
Megafon.pl
Gwiazdy

"The Flash": Ezra Miller gwiazdą kinowej wersji

Ezra Miller, znany głównie z kreacji psychopatycznego nastoletniego zabójcy z filmu "Musimy porozmawiać o Kevinie", ma zagrać tytułowego bohatera kinowej ekranizacji komiksu "The Flash".
Share
"The Flash": Ezra Miller gwiazdą kinowej wersji
Źródło: ONS.pl
d35r1ev

Ezra Miller, znany głównie z kreacji psychopatycznego nastoletniego zabójcy z filmu "Musimy porozmawiać o Kevinie", ma zagrać tytułowego bohatera kinowej ekranizacji komiksu "The Flash". Zachęceni sukcesem serialu "The Flash" (The CW) producenci z Warner Bros. podjęli decyzję o realizacji filmu kinowego. Produkcja nie będzie powiązana z realizacją telewizyjną. Jej premiera zapowiedziana została dopiero na rok 2018.

W głównej roli zobaczymy Millera, który poza mrocznym bohaterem z dzieła Lynne Ramsay, ma już w swoim dorobku takie dzieła, jak "Madame Bovary", "Charlie" czy "City Island". Na razie projekt nie ma ani reżysera, ani scenarzysty.

Przypomnijmy, że głównym bohaterem "The Flash" jest obdarzony mocą poruszania się z nadnaturalną szybkością naukowiec Barry Allen.

Warner Bros. na najbliższe lata planuje również inne opowieści o superbohaterach, w tym "Wonder Woman" (2017) i "Justice League: Part 2" (2019).

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Musimy dłużej czekać na "Inferno"*

* Powstaje "Iron Man 4"*

* Zobacz nowe fotosy z kolejnej części "Igrzysk śmierci"*

d35r1ev

Podziel się opinią

Share
d35r1ev
d35r1ev