ycipk-4megwg

Timberlake też by ściągał

Justin Timberlake rozumie ludzi, którzy ściągają nielegalnie rzeczy z internetu i sam by tak robił, gdyby nie miał pieniędzy. Gwiazdor jest przekonany, że wytwórnie powinny zmienić podejście do internetu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Timberlake też by ściągał
(AP)
ycipk-4megwg

Justin Timberlake rozumie ludzi, którzy ściągają nielegalnie rzeczy z internetu i sam by tak robił, gdyby nie miał pieniędzy. Gwiazdor jest przekonany, że wytwórnie powinny zmienić podejście do internetu. Muzyk wystąpił niedawno w filmie "Social Network" o początkach Facebooka, gdzie wcielił się w Seana Parkera - założyciela Napstera.

- Ten problem nie dotknął mnie osobiście, bo gdy zaczął się pojawiać miałem jakieś 19 lat - wyjaśnił artysta. - Ale dzięki temu rozumiem obie strony. Gdybym nie rzucił szkoły, pewnie poszedłbym na uniwersytet i też bym ściągał muzykę, gdyby to było proste. Więc mocno identyfikuję się z obrońcami nielegalnego ściągania, którzy najczęściej są dzieciakami z college'u, a wytwórnie ich ścigają. Wytwórnie powinny wziąć odpowiedzialność za to, że nie idą z duchem czasu i zwracać więcej uwagi na to, co się dzieje na świecie. Nie wydaje mi się, żeby ktoś siedzący w akademiku zabił przemysł muzyczny. Z drugiej strony znam twórców piosenek, którzy muszą podejmować się różnych dodatkowych prac, bo nie mogą wyżyć tylko z muzyki. Dostają zaledwie ułamek małego ciastka.

Obraz "Social Network" dzisiaj (15 października) trafił do polskich kin.

Dyskografię Justina Timberlake'a zamyka album "FutureSex/LoveSounds" z września 2006 roku.

* Dołącz do fanów serwisu KOBIETA.WP.PL na Facebooku!*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4megwg