Trwa ładowanie...

To najpopularniejsza sukienka na wesele w tym sezonie. Na jeden ślub założyło ją aż 6 kobiet

Jest kilka zasad dotyczących tego, jak ubierać się na czyjś ślub. Zwykle mówi się o unikaniu czerni i bieli, katastrofą jest też pokazanie się w dokładnie takim samym stroju, jaki ma na sobie inna zaproszona osoba. A co, jeśli podczas imprezy weselnej okaże się, że takich samych sukienek jest aż sześć?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

To najpopularniejsza sukienka na wesele w tym sezonie. Na jeden ślub założyło ją aż 6 kobiet
Źródło: 123RF
d27damg

Dla większości z nas pokazanie się na eleganckiej imprezie w takiej samej sukience jak koleżanka, jest przykrą niespodzianką, żeby nie powiedzieć – katastrofą. Jakie musiało być zdziwienie zaproszonych na pewien ślub w Sydney gości, kiedy zobaczyli aż sześć kobiet ubranych w dokładnie tę samą sukienkę z sieciówki Forever New.

Panie, zamiast starać się ukryć przed pozostałymi właścicielkami takiej samej sukienki, dzielnie ustawiły się do wspólnego zdjęcia i obróciły wszystko w żart. Fotografia trafiła na Facebooka, gdzie w mgnieniu oka zyskała 43 tys. "lajków" i ponad 10 tys. komentarzy. – Nie jesteśmy druhnami, tylko zwykłymi gośćmi – wyjaśniła na Facebooku Debbie Speranza, jedna z kobiet w granatowo-białej sukience.

Wiele komentujących pań przyznało, że często obawia się podobnej sytuacji, wybierając się na jakąś imprezę. – Mój najgorszy koszmar, ostatnio spakowałam na wszelki wypadek dwie sukienki – wyznaje jedna z nich.

d27damg

Aż trudno uwierzyć, że cała sytuacja nie została przygotowana przez dział marketingu sieciówki. Z licznych komentarzy pod postem wynika jednak, że kosztująca 159,99 dolarów australijskich (ok. 457 zł) sukienka jest nadzwyczaj popularnym wyborem, jeśli chodzi o weselne stylizacje. – Właśnie miałam iść kupić tę sukienkę na wesele w przyszłym tygodniu – pisze jedna z internautek. Kolejna dodaje, że dopiero co widziała taką na innym ślubie, który odbył się w ubiegłym tygodniu. Cóż, skoro sukienka podoba się tak wielu osobom, może faktycznie ma coś w sobie?

Zobacz też: Trendy ślubne i weselne 2017

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d27damg

Podziel się opinią

Share
d27damg
d27damg