GwiazdyTo z nim związała się po rozwodzie z Wiśniewskim. Kim jest drugi mąż Anny Świątczak?

To z nim związała się po rozwodzie z Wiśniewskim. Kim jest drugi mąż Anny Świątczak?

Anna Świątczak była trzecią żoną Michała Wiśniewskiego
Anna Świątczak była trzecią żoną Michała Wiśniewskiego
Źródło zdjęć: © AKPA

28.09.2022 16:56, aktual.: 28.09.2022 18:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Świątczak od dwóch lat ponownie jest wokalistką zespołu "Ich Troje". Była także trzecią żoną Michała Wiśniewskiego. Po rozwodzie związała się z innym Michałem, z którym od 10 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo. Kim jest drugi mąż wokalistki?

Do "Ich Troje" Anna Świątczak dołączyła w 2003 roku i wraz z zespołem nagrała trzy albumy. W 2006 roku reprezentowała Polskę w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji. Z zespołu odeszła w 2010 roku, jednak powróciła do niego po 10 latach, równolegle tworząc swój własny projekt.

W 2006 roku wyszła za maż za lidera "Ich Troje" - Michała Wiśniewskiego. Para doczekała się dwóch córek - urodzonej w 2006 roku Etiennette oraz dwa lata młodszej Vivienne. Małżeństwo z liderem zespołu nie przetrwało - para rozwiodła się w 2011 roku, a w 2012 Świątczak ponownie wyszła za mąż.

Kim jest mąż Anny Świątczak?

Rozwód z liderem "Ich Troje" był szeroko komentowany w polskich mediach, jednak to właśnie w tamtym czasie na drodze Anny Świątczak stanął inny muzyk – perkusista Michał Żeńca. Ich ślub odbył się w 2012 roku i od tego czasu tworzą udane małżeństwo.

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Świątczak przyznała, że jest bardzo szczęśliwa. Zdradziła też kilka szczegółów na temat swojego związku.

- Mój mąż jest perkusistą. My się przede wszystkim kolegujemy i to jest świetne. Obchodzimy w tym roku 10. rocznicę ślubu, więc już trochę jesteśmy ze sobą i chyba jesteśmy do siebie podobni, nie tyle w postrzeganiu świata, ale w myśleniu o muzykowaniu - powiedziała Świątczak.

Dodała, że to właśnie muzyka ich połączyła. - To jest taka rzecz, która nas połączyła i łączy nadal. Bardzo dobrze dogadujemy się w tym, że nie trzeba mieć niesamowitych zasięgów, lajków, żeby być dobrym twórcą. Oczywiście, że to jest miłe, kiedy coś robisz i ktoś mówi, że twój utwór (piosenka, tekst, obraz) coś w nim poruszył. Dla każdego twórcy to fajne doświadczenia - dodała w cozatydzien.tvn.pl.

Anna Świątczak i Michał Żeńca - razem ponad 10 lat

Michał Żeńca od czasu do czasu współpracuje także z Michałem Wiśniewskim, akompaniując mu na koncertach. Wraz z żoną tworzą zespół "Ania Band" wykonujący muzykę religijną. Para nie ukrywa, że wiara w ich życiu odgrywa ważną rolę.

Niedawno perkusista podzielił się w mediach społecznościowym wspólnym zdjęciem z żoną, którym uczcił 10 rocznicę ślubu z wokalistką. "Jedyne co czuję to wdzięczność absolutną, za to jak można na dobre i na złe.. Miłość to decyzja. Miłość to czasownik, to się robi. Codzienne budzę się i wiem, że chce z tobą robić wszystko" - napisał mąż Anny Świątczak.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także