ycipk-1eom0t

Tomek Makowiecki po rozwodzie. Pokazał kobietę na Instagramie

Reni Jusis i Tomek Makowiecki właśnie się rozwiedli. Para była ze sobą 12 lat. Chwilę po podaniu tej informacji, muzyk podzielił się zdjęciem, na którym widać kobietę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się po 12 latach
Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się po 12 latach (ONS.pl)
ycipk-1eom0t

Reni Jusis i Tomek Makowiecki - rozwód

Serwis Plejada podał, żeReni Jusis i Tomasz Makowiecki rozwiedli się po 12 latach małżeństwa. Rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku potwierdził te doniesienia.

– Mogę potwierdzić informację, że rozprawa została przeniesiona z dnia 9 maja na 25 kwietnia 2019 r. Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód – powiedział Plejadzie rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku ds. cywilnych Łukasz Zioła.

ycipk-1eom0t

Dzień po tym, jak informacja o rozwodzie przedostała się do mediów, Makowiecki wstawił zdjęcie z kobietą na Instagramie. Ta stoi tyłem nad brzegiem morza. Muzyk jako opis dodał tylko emotikony wychodzącego zza chmur słońca.

Tomek Makowiecki i Reni Jusis wzięli ślub w 2007 r. Parę dzieliło 10 lat różnicy. Miało im się nie układać już od 2016 r. Byłemu mężowi artystki zależało ponoć, by spędzała więcej czasu w domu. Tymczasem ona chciała wrócić do życia zawodowego po urodzeniu dwójki dzieci.

ycipk-1eom0t

Zobacz także: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1eom0t

ycipk-1eom0t
ycipk-1eom0t