UrodaTrik Angeliny Jolie dla pięknych włosów. Jakie patenty gwiazd warto znać?

Trik Angeliny Jolie dla pięknych włosów. Jakie patenty gwiazd warto znać?

Angelina Jolie ma swój sposób na włosy.
Angelina Jolie ma swój sposób na włosy.
Źródło zdjęć: © akpa
oprac. JKY
03.12.2020 13:07, aktualizacja: 02.03.2022 17:14

Okres jesienno-zimowy naraża włosy na wiele uszkodzeń oraz inne problemy. Jeśli szukasz rozwiązania, które pomoże przy uporaniu się z przetłuszczaniem czy wypadaniem pasm, skorzystaj z triku stosowanego przez Angelinę Jolie i nie tylko. Dzięki temu szybko odzyskasz świetną kondycję włosów.

Gwiazdy muszą prezentować się zawsze pięknie i nienagannie. Również dlatego, że są one pod obserwacją wielu osób. Zawsze robią wszystko, aby ich prezencja była wręcz idealna. Jakie są sposoby znanych kobiet na piękne włosy? Koniecznie wypróbuj je wszystkie.

Trik Angeliny Jolie ze szczotką

Od dłuższego czasu wielu znanych stylistów fryzur poleca klientkom szczotkę wykonaną z naturalnego włosia dzika. Nie niszczy ona pasm podczas codziennej pielęgnacji, za to świetnie rozprowadza po nich naturalną warstwę ochronną, dzięki czemu włosy są lśniące i nie elektryzują się. Dokładnie tego rodzaju szczotki używa sama Angelina Jolie, bo jak sama przyznała, lepiej radzi sobie z długimi pasmami.

Trik Dody na mycie włosów

Jeden z głównych trików stosowanych przez Dodę jest rzadsze mycie włosów. Wokalistka przyznała, że utrzymuje pasma w dobrej kondycji, ponieważ myje je zaledwie raz w tygodniu. Również zrezygnowała z regularnego farbowania i wróciła do swojego naturalnego koloru włosów. Przyznaje także, że od zawsze myje pasma rzadziej, a dzięki temu skalp nie jest "rozleniwiony" i nie boryka się z nadmiarem sebum.

Trik Gwyneth Paltrow na suche końcówki

Aktorka Gwyneth Paltrow może się pochwalić dłuższymi blond włosami, które wymagają specjalnej pielęgnacji. Od wielu lat gwiazda jest zwolenniczką stosowania oleju z awokado, który wspaniale działa na korzyść włosów. Paltrow wyznała, że stara się nakładać specyfik na same końce i trzyma go przez kilka godzin, po czym zmywa.

Trik Anne Hathaway z ręcznikiem papierowym

Niestety włosy bardzo szybko ulegają różnego rodzaju zniszczeniom po suszeniu ich suszarką. Dlatego też aktorka Anne Hathaway korzysta z ręcznika papierowego, którym osusza pasma. Z pomocą jednorazowego ręcznika można odcisnąć znacznie więcej wilgoci, więc suszenie suszarką jest już zbędne. W przeciwieństwie do tradycyjnego ręcznika, nie powoduje spustoszenia na głowie.