Blisko ludziPrezent na Mikołajki dla niego. Nietuzinkowe pomysły na niespodzianki dla mężczyzn

Prezent na Mikołajki dla niego. Nietuzinkowe pomysły na niespodzianki dla mężczyzn

Prezent na Mikołajki dla niego
Prezent na Mikołajki dla niego

03.12.2020 12:15, aktual.: 02.03.2022 17:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezent na Mikołajki zazwyczaj jest drobny, ma zaskoczyć i sprawić przyjemność. Proponujemy kilka pomysłów na prezenty dla mężczyzny, które są praktyczne, ale też pozwolą się zrelaksować. W czasie pandemii na pewno uda się znaleźć czas na skorzystanie z nich.

Prezent na Mikołajki to okazja do sprawienia drugiej osobie przyjemności. Odpowiednio dobrany może bardzo ucieszyć i spowodować, że nasz wieczór będzie udany. Świetnie, jeżeli z takiego prezentu można skorzystać we dwoje.

Prezent na Mikołajki – relaks we dwoje przy blasku świec

Mężczyzna zazwyczaj nie lubi szperać w drogerii po półkach z kosmetykami dla siebie. Tak samo jednak ma problemy z suchą skórą, czy chciałby zrelaksować się podczas kąpieli z olejkami. Może warto zatem zadbać o jego cerę i kupić krem do ciała i twarzy. Świetnym rozwiązaniem jest właśnie takie dwa w jednym. Na rynku są dostępne kremy o zapachach np. pomarańczy i cynamonu, czy takie z olejkiem konopnym.

Mężczyźni zazwyczaj lubią praktyczne prezenty, więc taki krem będzie dobrym pomysłem. Do kremu można od razu dorzucić kulę do kąpieli z olejami, np. argonowym. Wieczorem, można wspólnie urządzić sobie kąpiel. Do tego świece, lampka szampana i gotowe. Jeżeli mowa jest o kuli do kąpieli, to od razu można zadbać np. o olejek do masażu. Po relaksującej wizycie w wannie warto kontynuować wzajemną bliskość.

Prezent na Mikołajki – praktyczne gadżety dla mężczyzny

Na Mikołajki świetnym pomysłem są gadżety związane z zainteresowaniami bliskiej osoby. Może być to element do roweru, nowa piłka do koszykówki, czy koszulka na trening. A co jeśli nasz mężczyzna ma to wszystko?

Można przemyśleć o zakupie dobrego kubka termicznego. Taki nieprzeciekający kubek-termos kosztuje około 100 złotych. Kubek to idealny prezent dla mężczyzny, który często jeździ autem w dalekie trasy, lubi wycieczki po górach, a do tego ceni sobie dobrą kawę.

Pomysłami wartymi rozważenia są też: głośnik bezprzewodowy, nowe słuchawki, czy słuchawki do pływania pod wodą.

Oprócz gadżetów elektronicznych sprawdzonym prezentem na Mikołajki będzie dobry alkohol. Z drobniejszych rzeczy ulubiony słodycz. Ponieważ większość osób pracuje zdalnie i dużo czasu spędza w domu, warto przemyśleć np. o relaksujących prezentach, czyli: puzzlach z ciekawym motywem – 1000 kawałków, czy zestawie lego dla dorosłych.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)