Trwa ładowanie...

Jest przyjaciółką Kingi Rusin. Mówi o jej zniknięciu z mediów

Katarzyna Kalicińska jest producentką, napisała też książkę inspirowaną własnymi przeżyciami. Prywatnie była związana z Robertem Janowskim. Kalicińska przyjaźni się też z Kingą Rusin i właśnie zdradziła, co słychać u byłej prowadzącej "Dzień Dobry TVN".

Share
Katarzyna Kalicińska
Katarzyna KalicińskaŹródło: EASTNEWS
d15b0w7

Katarzyna Kalicińska jest też spokrewniona z Małgorzatą Kalicińską, znaną polską powieściopisarką. To z jej pomocą stworzyła "A miało być tak pięknie" – książkę, która opowiada o również o jej osobistych przejściach.

Katarzyna Kalicińska o Kindze Rusin

Katarzyna i Kinga przyjaźnią się, a podczas pandemii ich relacja tylko się umocniła. W rozmowie z "Plejada Live" pisarka wyznała, że dziennikarka jest osobowością, która jeszcze zaskoczy widzów. Napomknęła, że już ma plany na przyszłość.

d15b0w7

- Myślę, że Kinga jest taką osobą i taką osobowością, że jeszcze nas zaskoczy. W ogóle mnie nie zdziwiło to, co ona zrobiła, bo byłyśmy dosyć blisko w czasie tej pandemii, choć ona była w innym miejscu na Mazurach. Jest w świetnej formie. Bardzo się tam wyciszyła, ale też naprawdę bardzo ciężko pracuje – powiedziała Katarzyna Kalicińska komentując odejście Kingi Rusin z TVN.

Zapytana o plany przyjaciółki powiedziała, że nie chce zdradzać kulis, ale czas który teraz ma pozwala jej się zatrzymać, zastanowić i dzięki temu zebrać siły na kolejne wyzwania.

- To, że Kinga nie prowadzi "Dzień dobry TVN", nie znaczy, że zniknęła z mediów. Myślę, że czasami dobrze jest na chwilę zniknąć. Wiemy po wielu gwiazdach, których czasem było bardzo dużo w mediach, które znikały i potem pojawiały się w zupełnie innej odsłonie – powiedziała producentka.

d15b0w7

Katarzyna Kalicińska - małżeństwo

Katarzyna Kalicińska była pierwszą żoną Roberta Janowskiego, mają wspólnie syna Makarego. 52-latka napisała powieść "A miało być tak pięknie", która oparta jest na jej życiu. Zdradza w niej szczegóły swojego małżeństwa. – Wielokrotnie znajomi mówili mi, że moje życie to materiał na książkę, więc proszę... jest. Nie o wszystkich mogłam jednak napisać wprost, ale naprawdę nietrudno zgadnąć, kto jest kim w tej opowieści i co jest prawdą, a co fikcją literacką – powiedziała producentka w jednym z wywiadów przy okazji promocji książki.

Janina Ochojska: W Polsce łamane są prawa człowieka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d15b0w7

Podziel się opinią

Share
d15b0w7
d15b0w7