Blisko ludziTrudno uwierzyć, że te dziewczyny to bliźniaczki

Trudno uwierzyć, że te dziewczyny to bliźniaczki

Trudno uwierzyć, że te dziewczyny to bliźniaczki
Źródło zdjęć: © dailymail.co.uk
04.03.2015 07:19, aktualizacja: 23.10.2018 13:00

Różnią się wyglądem i charakterem. Maria to ciemnoskóra dziewczyna z burzą czarnych loków. Z kolei Lucy ma rude włosy i alabastrową skórę. Nikt nie wierzy, że są siostrami, a tym bardziej, że są bliźniaczkami.

Różnią się wyglądem i charakterem. Maria to ciemnoskóra dziewczyna z burzą czarnych loków i ciemnymi oczami. Z kolei Lucy ma rude, proste włosy, niebieskie oczy i alabastrową skórę. Nikt nie wierzy, że są siostrami, a tym bardziej, że są bliźniaczkami. W rzeczywistości nastolatki z Glouncester w Wielkiej Brytanii pochodzą z wyjątkowej rodziny.

Matka Lucy i Marii jest pół-Jamajką, natomiast ojciec jest biały. Małżeństwo ma również starsze dzieci, ale to narodziny bliźniaczek w styczniu 1997 roku były dla nich największą niespodzianką. Nikt nie spodziewał się, że dzieci z ciąży mnogiej będą się od siebie tak różnić.

Jedna z sióstr wyznała, że takie rzeczy jak kolor skóry nie są przecież widoczne na USG. W rozmowie z "Daily Mail" dodała, że ich matka nie miała pojęcia, że będą tak się różnić. Kobieta wcześniej urodziła troje dzieci, ale każde z nich miało skórę ciemniejszą od Lucy i jaśniejszą od Mary. Lekarze przypadki takie określają jako ciążę bliźniaczą heterozygotyczną, z której rodzą się bliźniaki dwujajowe.

Co ciekawe, wygląd to nie podstawowa różniąca je cecha. Dziewczyny mają zupełnie różne zainteresowania i charaktery. Odmienny jest ich sposób patrzenia w przyszłość i plany na życie. Rudowłosa Lucy jest nieśmiała, studiuje sztukę i projektowanie. Natomiast Marry uwielbia być w centrum uwagi, jest towarzyską i otwartą studentką prawa. Znajomym z uczelni często chwali się, że ma białą siostrę bliźniaczkę. Mimo różnic dziewczyny są ze sobą bardzo zżyte i są dumne, że ich rodzina to przykład całkowitej zgodności mimo przeciwieństw.

Źródło artykułu:WP Kobieta