Trwa ładowanie...

Tuż przed ślubem panna młoda znalazła list od zmarłej mamy. Był w jej butach

Mama Emmy Letts zmarła kilka tygodni przed jej ślubem. Chcąc dać swojej córce wyjątkowy prezent, zostawiła wzruszający list na podeszwach jej ślubnych butów.

Share
Tuż przed ślubem panna młoda znalazła list od zmarłej mamy. Był w jej butach
Źródło: Facebook.com
d378qr0

Emma Letts z Leicestershire zaręczyła się z Danielem Wilsonem w 2016 roku. Niestety zaledwie miesiąc później matka przyszłej panny młodej dowiedziała się, że choruje na zaawansowanego raka płuc i został jej rok życia.

Wiedząc, że nie wytrwa do ślubu córki, kobiety postanowiła zostawić Emmie niezwykłą wiadomość, tak by chociaż częściowo być z nią w tym ważnym dniu.

Mama Emmy zgłosiła się do firmy Lace and Love, która zajmowała się projektowaniem ślubnych butów jej córki. Z pomocą projektantów, słowa wsparcia i miłości znalazły się na podeszwach szpilek.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Emma odkryła list, kiedy 9 marca buty dotarły do jej mieszkania kurierem. "Chciałam, żebyś dostała ode mnie ślubny prezent. Te buty są moim prezentem. Mam nadzieję, że to będzie naprawdę magiczny dzień. Całuję i ściskam mocno. Mama" - tak brzmiała treść wiadomości.

d378qr0

- Zaczęłam płakać. Nie mogłam wydusić z siebie słowa, ani nic zrobić. To była najpiękniejsza rzecz, jaką mogła dla mnie zrobić. Być ze mną tego dnia - mówi Emma w rozmowie z BBC.

Amanda Weise, jedna z projektantek marki Lace and Love, wspomina projektowanie butów Emmy ze wzruszeniem. - To ogromny zaszczyt, że mogłam być częścią tej pięknej chwili - powiedziała dziennikarzom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: #ZadbanaPolka. 7 kobiet, 7 historii i jedno hasło: "Jestem, jaka chcę być"

d378qr0

Podziel się opinią

Share
d378qr0
d378qr0
Strona Główna WP