Trwa ładowanie...
d25ke0t

Twój chód ujawnia jak przeżywasz orgazm

Najnowsze badania pokazują, że przez sposób poruszania się, informują, jak przeżywamy orgazm. Jeśli chód jest płynny, energiczny, zmysłowy i pozbawiony jakichkolwiek blokad mięśni, jego właścicielka ma zdecydowanie udane życie seksualne. Do takich wniosków doszli belgijscy seksuolodzy.
Share
d25ke0t

Najnowsze badania pokazują, że przez sposób poruszania się, informują, jak przeżywamy orgazm. Jeśli chód jest płynny, energiczny, zmysłowy i pozbawiony jakichkolwiek blokad mięśni, jego właścicielka ma zdecydowanie udane życie seksualne. Do takich wniosków doszli belgijscy seksuolodzy, którzy swoje badania przeprowadzili śledząc sposób poruszania się pań.

Grupa naukowców z Katolickiego Uniwersytetu de Louvain (Institut d'études de la famille et de la sexualité, Louvain-la-Neuve), składająca się w połowie z kobiet i w połowie z mężczyzn (A. Nicholas, S. Brody, P. Sutter, F. Carufel), obserwowała kobiety poruszające się po ulicy. Uczeni odgadli z osiemdziesięcioprocentową poprawnością, które z obserwowanych pań łatwo osiągają orgazm pochwowy, a które nie. Wyniki swoich eksperymentów opublikowali w Journal of Sexual Medicine.

Próba badawcza nie była duża, jednak pozwoliła wysunąć wnioski, które mogą być przydatne w leczeniu kobiet z zaburzeniami orgazmów. Jak podkreśla Wiktor Koszycki, analityk zachowań seksualnych z serwisu Feromony.pl, dzięki odkryciom belgijskich naukowców można bowiem przypuszczać, iż terapia ruchowa (praca nad sposobem chodzenia, oddychania czy kontrolowanie pracy mięsni nóg, bioder i brzucha) może pomóc w osiąganiu satysfakcji seksualnej.

Autorzy badania sugerują, że tak naprawdę każdy, kto wnikliwie obserwuje sposób poruszania się kobiet, może dostrzec ich doświadczenia w osiąganiu orgazmów pochwowych.

d25ke0t

Podziel się opinią

Share
d25ke0t
d25ke0t