ModaUbierz się jak Danuta Stenka. Wystarczą cztery stylowe elementy

Ubierz się jak Danuta Stenka. Wystarczą cztery stylowe elementy

Ubierz się jak Danuta Stenka. Wystarczą cztery stylowe elementy
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Monika Zonenberg
10.10.2017 14:47, aktualizacja: 10.10.2017 17:48

Za nami premiera filmu "Zgoda" w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego. Pojawiło się na niej wiele gwiazd, między innymi Danuta Stenka, która w filmie zagrała jedną z głównych ról. Na okazję premierowego pokazu, aktorka wybrała stylizację, w której świetnie będzie wyglądała każda z nas. Sprawdziliśmy, jak łatwo można ją skopiować i gdzie możemy dostać ubrania w podobnym stylu.

Danuta Stenka na premierę filmu "Zgoda" wybrała klasyczne połączenie. Elegancka marynarka w stylu smokingowym to idealny wybór na okazję, podczas której chcemy się dobrze zaprezentować i dobrze czuć. To bezpieczny zestaw, kiedy wszystkie spojrzenia są na nas zwrócone i jesteśmy oceniane krytycznym okiem. Ta klasyczna stylizacja sprawdzi się na spotkaniach biznesowych, przyjęciach i oficjalnych wyjściach. To także idealny wybór, kiedy masz przed sobą rozmowę kwalifikacyjną lub ważny egzamin.

Obraz
© ONS.pl

Uniwersalność tej stylizacji jest jedną z jej największych zalet. Każda z nas powinna mieć w szafie zestaw, dzięki któremu czuje się pewnie. Połączenie czarnego żakietu i spodni o eleganckim kroju to ponadczasowy wybór, który będzie modny nawet za 20 lat. To klasyczny look, który jest odpowiedni w każdym wieku. Jego ostateczny wygląd możesz regulować za pomocą dodatków, które mogą być stonowane, a przy innej okazji mieć wyraziste wzory i intensywne kolory.

Obraz
© ONS.pl

Danuta Stenka zdecydowała się założyć pod czarną marynarkę klasyczny top w tym samym kolorze, który każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Możesz go nosić zarówno do eleganckich, jak i codziennych stylizacji. To bezpieczna baza, wokół której często budujemy look, a także świetne dopełnienie stylizacji wymagających spokojnego tła.

Aktorka dobrała do kobiecego garnituru seksowne szpilki z czubkiem w szpic. Taki krój czółenek wydłuża nogi i sprawia, że nasza sylwetka wygląda delikatniej. Może się wydawać, że ten klasyczny zestaw wymaga eleganckich butów, jednak my również widzimy go w połączeniu z lakierowanymi oksfordkami albo nawet trampkami. Tego typu looki uwielbiamy właśnie dlatego, że możemy je stylizować na wiele sposobów i cieszyć się nimi przez wiele lat.