Trwa ładowanie...

Ujarzmij swoje włosy jesienią

100 proc. redukcji puszenia się włosów, zwiększone możliwości stylizacyjne oraz ochrona przed wilgocią aż do 3 dni* – to wszystko chciałabyś zapewnić swoim włosom jesienią? Sięgnij po linię TAMEFRIZZ od KMS California – profesjonalnej marki fryzjerskiej.

Share
Ujarzmij swoje włosy jesieniąŹródło: KMS California
d44zv9h

100 proc. redukcji puszenia się włosów, zwiększone możliwości stylizacyjne oraz ochrona przed wilgocią aż do 3 dni* – to wszystko chciałabyś zapewnić swoim włosom jesienią? Sięgnij po linię TAMEFRIZZ od KMS California – profesjonalnej marki fryzjerskiej.

Większość kobiet posiada włosy z tendencją do puszenia się**. Codziennie toczą bitwę o odzyskanie kontroli nad włosami. Seria TAMEFRIZZ zwalcza puszenie się włosów od środka i na zewnątrz, by zapewnić natychmiastową kontrolę i ułatwić stylizację. Produkty wygładzają i ujarzmiają włosy. Działają na włosach cienkich i normalnych oraz porowatych lub niesfornych.

* Co wyróżnia TAMEFRIZZ?*
Linia TAMEFRIZZ to połączenie technologii i natury (Systemu De-Frizz + owocu pequi oraz akacji). Seria nie zawiera parabenów.

d44zv9h

Jak działa TAMEFRIZZ?
Od wewnątrz System De-Frizz (glicyloglicyna, silicone quaternium-22, trimetikon fenylowy) poprawia strukturę włosów i zwiększa ich elastyczność, pomagając uspokoić puszenie się włosów. Na powierzchni System wygładza naskórek włosa i redukuje wizualne efekty puszenia się włosów. Podwójne działanie uspokaja włosy, poprawia elastyczność i sprawia, że są łatwiejsze w stylizacji.
Olejek pequi powstaje z bogatego w antyoksydanty, witaminę A i E brazylijskiego owocu z obszaru Amazonii, znanego z właściwości ujarzmiających puszenie. Akacja to drzewo uprawiane w Afryce i Australii, bogate w pochodne cukrów o właściwościach nawilżających i wygładzających.

Linia TAMEFRIZZ = 5 produktów, które zredukują puszenie się włosów

  1. TAMEFRIZZ shampoo / szampon – przygotowanie do redukcji puszenia, 300 ml
  2. TAMEFRIZZ conditioner / odżywka – wygładzenie i redukcja puszenia, 250 ml
  3. TAMEFRIZZ smoothing lotion / loton wygładzający – poprawa rozczesywalności i kontrola nad puszącymi się włosami, 150 ml
  4. TAMEFRIZZ taming creme / krem ujarzmiający – kontrola i lekkie utrwalenie puszących się włosów, 125 ml
  5. TAMEFRIZZ de-frizz oil / olejek antifrizz – szybko wchłaniający się, nieobciążający olejek, który chroni przed wilgocią i puszeniem aż do 3 dni, 100 ml
(Na zdj. od lewej: TAMEFRIZZ szampon; TAMEFRIZZ odżywka; TAMEFRIZZ loton wygładzający.)
Źródło: (Na zdj. od lewej: TAMEFRIZZ szampon; TAMEFRIZZ odżywka; TAMEFRIZZ loton wygładzający.)
(Na zdj. od lewej: TAMEFRIZZ krem ujarzmiający; TAMEFRIZZ nieobciążający olejek.)
Źródło: (Na zdj. od lewej: TAMEFRIZZ krem ujarzmiający; TAMEFRIZZ nieobciążający olejek.)

Przy zastosowaniu produktów TAMEFRIZZ: szampon, odżywka, loton wygładzający lub krem ujarzmiający oraz olejek antifrizz.
*
Badania ilościowe USA oraz Niemcy, Dialego AG, lipiec 2011.

Produkty KMS California są dostępne wyłącznie w wysokiej jakości salonach fryzjerskich współpracujących z marką KMS California.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d44zv9h

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44zv9h
d44zv9h