ycipk-1zceht

Uwielbiasz proste włosy? Śnieg wcale nie musi psuć fryzury

Włosy niekoniecznie lubią zimę. Najlepiej schować je pod czapką, ale nie zawsze się mieszczą. Posiadacze długich włosów nie muszą jednak martwić się, że ich starannie tworzona fryzura o tej porze roku się nie utrzyma. Można uzyskać nienapuszone, gładkie i proste włosy na długo, tylko trzeba wiedzieć jak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Śnieg to zmora prostych włosów
Śnieg to zmora prostych włosów (123RF.COM)
ycipk-1zceht

W zimie da się wyglądać dobrze. Aby uzyskać szybki efekt prostych włosów na długo, nie trzeba regularnie odwiedzać salonów fryzjerskich. Wystarczy prostownica, ale nie byle jaka. Ważne, by nie paliła włosów, ale jednocześnie dokładnie je wygładzała.

Zapewni to urządzenie z technologią Keratin Protective. To nic innego jak specjalna powłoka chroniąca przez niszczeniem i łamaniem się włosów oraz czujnik temperatury. Wniosek? Używając takiej prostownicy dbasz nie tylko o fryzurę, ale też o same włosy.

ycipk-1zceht

Dla tych, którzy narzekają na brak blasku na swojej głowie, idealna będzie prostownica Shine Therapy. Urządzenie zapewnia nie tylko ochronę włosów, ale też nadaje im zdrowego wyglądu i połysku.

Te z nas, które nie zawsze chcą mieć proste włosy, z pewnością zainteresuje model Sleek & Curl. A to dlatego, że dzięki między innymi wąskiej budowie urządzenia, możliwe jest stworzenie aż sześciu innych efektów, w tym loków czy fal. Po co kupować prostownicę i lokówkę, skoro wystarczy jedno urządzenie?

ycipk-1zceht

Im więcej, tym lepiej

Dodatkowym atutem wszystkich wymienionych modeli jest to, że gdy zapomnisz wyłączyć prostownicę, urządzenie zrobi to automatycznie. To nie koniec. Kolejną zaletą jest szybkie nagrzewanie się urządzenia. Z kolei dzięki wyświetlaczowi będziesz miała pewność, jaką temperaturą prostujesz włosy.

Na koniec coś dla tych, którzy lubią większe zakupy. Za jednym zamachem można nabyć i prostownicę, i suszarkę. Taki komplet sprawdzi się zwłaszcza zimą. Włosy nie schną o tej porze roku tak szybko jak w lecie.

ycipk-1zceht

Jeśli twoja przyjaciółka ma problem z okiełznaniem fryzury, spraw jej prezent. Nie musisz obawiać się, że będzie nietrafiony. Prostownica to pewniak.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1zceht

ycipk-1zceht
ycipk-1zceht