Trwa ładowanie...
d26m6zj
Artykuł sponsorowany
Ludzie

W polskich szkołach co 8 minut dochodzi do wypadku dziecka. Jak się chronić?

Według danych Ministerstwa Edukacji Narodowej w zeszłym roku szkolnym było aż 65 tys. wypadków w placówkach oświatowych, czyli siedem na godzinę. Czy nie warto ubezpieczyć małego ucznia czy przedszkolaka? Przed 1 września poznaj pakiet ubezpieczeń dla dziecka w LINK4 Mama.
Podziel się
Złamania, zwichnięcia, skręcenia – to 60 proc. wypadków, do jakich dochodzi w polskich szkołach
Złamania, zwichnięcia, skręcenia – to 60 proc. wypadków, do jakich dochodzi w polskich szkołach (Adobe Stock)
d26m6zj

Sala gimnastyczna, szkolne boisko, plac zabaw czy zwykła, dłuższa lub krótsza przerwa, są dla małych urwisów jak dżungla. Efekt? Złamania, zwichnięcia, skręcenia – to 60 proc. wypadków, do jakich dochodzi w polskich szkołach. Dla dzieci gips czy inne unieruchomienie ręki lub nogi to męczarnia, a dla rodziców często spory kłopot. Kosztowne leczenie, zwolnienia lekarskie, zaległości w szkole, ale przede wszystkim cierpienie dziecka.

Pakiet ubezpieczeń dla dziecka w LINK4 Mama to nie tylko odszkodowanie za złamaną rękę, nogę czy wybity ząb, ale także dostarczenie i opłacenie leków czy sprzętu rehabilitacyjnego, a nawet organizacja korepetycji w przypadku dłuższej nieobecności dziecka na lekcjach. Skąd pomysł? – Z serca. W LINK4 pracuje wiele mam. Sama jestem mamą trojga dzieci i wiem, jak ważne dla każdego rodzica jest poczucie bezpieczeństwa. Wymyśliłyśmy więc ubezpieczanie, z którego same chciałyśmy skorzystać. Proste, praktyczne i przydatne – mówi WP pomysłodawczyni ubezpieczenia Joanna Talaśka z LINK4.

Gdy w grę wchodzi dobro dziecka, cena nie gra roli. A ta w przypadku ubezpieczenia w LINK4 Mama jest dostosowana do możliwości mam – za NNW dla dziecka zapłacimy już od 42 zł za 12 miesięcy ochrony, a więc nie tylko w roku szkolnym, ale i w wakacje. Przy tej składce suma ubezpieczenia to 15 tys. zł. W wariancie składki 220 zł za rok suma ubezpieczenia wzrasta do 100 tys. zł. Bardzo ważne jest to, że NNW w LINK4 Mama działa nie tylko szkole, ale także na zajęciach pozaszkolnych, w tym na treningach sportowych czy tanecznych, a tam przecież zdarza się najwięcej kontuzji i urazów. Warunek jest jeden. Aktywność dziecka nie może mieć zawodowego charakteru. – mówi Talaśka i dodaje, że polisa LINK4 Mama chroni dziecko również na podwórku i w domu. – A dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny mamy 10 proc. zniżki – zachęca.

d26m6zj

Mamo! Tato! Pamiętaj. Nie musisz kupować ubezpieczenia dla swojego dziecka w szkole! Możesz je kupić na własną rękę! Wejdź na www.link4mama.pl lub zadzwoń 604 14 14 14 Zapytaj o pakiet LINK4 Mama i ogólne warunki ubezpieczenia szkolne NNW dla Twojego dziecka.

Podziel się opinią

Share

d26m6zj

d26m6zj
d26m6zj