GwiazdyWendzikowska chwali się przed kamerą. Flirtowali z nią przystojniacy z Hollywood

Wendzikowska chwali się przed kamerą. Flirtowali z nią przystojniacy z Hollywood

Wendzikowska chwali się przed kamerą. Flirtowali z nią przystojniacy z Hollywood
Źródło zdjęć: © Forum
Agata Porażka
22.10.2018 19:10, aktualizacja: 23.10.2018 11:55

Anna Wendzikowska, znana z ról w kilku polskich filmach i serialach, wyznała, jak wygląda jej życie w Stanach Zjednoczonych. Ponoć nie może narzekać na spore zainteresowanie ze strony amerykańskich gwiazd.

Gwiazda została zapytana, czy pracując ze znanymi osobami, staje się obiektem flirtu. - To się bardzo często zdarza. Taki element flirtu dodaje każdej rozmowie pikanterii pod warunkiem, że to nie wykracza poza akceptowalne ramy - opowiada w wywiadzie dla portalu "Pomponik" reporterka śniadaniówki TVN - To jest taka fajna energia między ludźmi.

Poproszona o rozwinięcie i podanie przykładu, aktorka powiedziała, że przy włączonych kamerach flirtował z nią Russel Brand. - Bo czasem się zdarza, że ktoś zachowuje pełen profesjonalizm przy włączonych kamerach, a potem dopiero wysyła wiadomość albo zaczyna rozmowę dopiero w momencie, w którym nagranie się już zakończy - kontynuuje Wendzikowska. I dodaje: - Raz, kiedyś, na kolację zaprosił mnie Russel Crowe.

Do kolacji z Russelem niestety nie doszło, a wszystko skończyło się na samym zaproszeniu. Obecnie Anna Wendzikowska jest w drugiej ciąży, pierwszą córkę, Kornelię, urodziła w 2015 roku. Jej ojcem jest Patryk Ignaczak.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (28)