Trwa ładowanie...
d1unlva

Wendzikowska chwali się przed kamerą. Flirtowali z nią przystojniacy z Hollywood

Anna Wendzikowska, znana z ról w kilku polskich filmach i serialach, wyznała, jak wygląda jej życie w Stanach Zjednoczonych. Ponoć nie może narzekać na spore zainteresowanie ze strony amerykańskich gwiazd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wendzikowska jest w drugiej ciąży
Wendzikowska jest w drugiej ciąży (Forum)
d1unlva

Gwiazda została zapytana, czy pracując ze znanymi osobami, staje się obiektem flirtu. - To się bardzo często zdarza. Taki element flirtu dodaje każdej rozmowie pikanterii pod warunkiem, że to nie wykracza poza akceptowalne ramy - opowiada w wywiadzie dla portalu "Pomponik" reporterka śniadaniówki TVN - To jest taka fajna energia między ludźmi.

Poproszona o rozwinięcie i podanie przykładu, aktorka powiedziała, że przy włączonych kamerach flirtował z nią Russel Brand. - Bo czasem się zdarza, że ktoś zachowuje pełen profesjonalizm przy włączonych kamerach, a potem dopiero wysyła wiadomość albo zaczyna rozmowę dopiero w momencie, w którym nagranie się już zakończy - kontynuuje Wendzikowska. I dodaje: - Raz, kiedyś, na kolację zaprosił mnie Russel Crowe.

Do kolacji z Russelem niestety nie doszło, a wszystko skończyło się na samym zaproszeniu. Obecnie Anna Wendzikowska jest w drugiej ciąży, pierwszą córkę, Kornelię, urodziła w 2015 roku. Jej ojcem jest Patryk Ignaczak.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1unlva

Podziel się opinią

Share
d1unlva
d1unlva