Trwa ładowanie...
d2lo7hk

Weronika Rosati i Robert Śmigielski w sądzie. Aktorka płaci prawnikowi fortunę

Weronika Rosati i Robert Śmigielski znów spotkają się w sądzie, tym razem amerykańskim. Rozprawy mają dotyczyć zakazu zbliżania się Śmigielskiego do córki i byłej partnerki oraz nazwiska Elizabeth. Weronika Rosati nie daje za wygraną, a swojemu prawnikowi płaci małą fortunę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati sądzi się z byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Wiadomo, ile płaci prawnikowi
Weronika Rosati sądzi się z byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Wiadomo, ile płaci prawnikowi (Getty Images)
d2lo7hk

Weronika Rosati i Robert Śmigielski znów w sądzie

Weronika Rosati i Robert Śmigielski po raz kolejny spotkają się w sądzie. Jak donosi "Super Express", w tym tygodniu byłych partnerów czekają dwie rozprawy. Pierwsza będzie dotyczyć zakazu zbliżania się Śmigielskiego do byłej partnerki i ich wspólnej córki Elizabeth, druga – nazwiska dziewczynki. Aktorka postanowiła zmienić nazwisko córki z Rosati-Śmigielskiej na Rosati. Ojciec chce przywrócić córce nazwisko, o czym poinformowała sama Rosati za pośrednictwem mediów społecznościowych.

d2lo7hk

Polski sąd uznał, że choć w Stanach toczy się podobne postępowanie, amerykańskie wyroki – jeśli takie zapadną – nie będą obowiązywać w Polsce. Na początku czerwca sąd w Warszawie wydał wyrok w kwestii spotkań Śmigielskiego z córką. Ortopeda może widywać Elizabeth dwa razy w miesiącu, wyłącznie pod obecność kuratora.

Weronika Rosati płaci prawnikowi krocie

"Super Express" dotarł do informacji dotyczących pełnomocnika zatrudnionego przez aktorkę. Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, Rosati wynajęła jednego z najlepszych adwokatów z Los Angeles Davida Diamonda. Prawnik uznawany jest za jednego z najlepszych w swoim fachu, a za godzinę pracy inkasuje nawet 1000 dolarów, czyli ok. 3700 złotych.

Choć kwota robi wrażenie, jego klienci nie mają wątpliwości, że warto się wykosztować – tak przynajmniej wynika z opinii na temat pracy i kompetencji Diamonda, które można znaleźć w sieci.

d2lo7hk

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dzieci Ilony Wrońskiej nie chodzą do szkoły. Aktorka zdradza, jak to na nich wpłynęło

d2lo7hk

Podziel się opinią

Share
d2lo7hk
d2lo7hk