Trwa ładowanie...
ycipk-1fk38k

Weronika Rosati zabrała córkę do zoo. Podzieliła się swoją refleksją

Weronika Rosati zabrała swoją 1,5-roczną córeczkę Elizabeth do zoo. Aktorka przyznała, że dziewczynka była zachwycona, ale jej zapaliła się lampka ostrzegawcza. Wiele osób przyznało jej rację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati poszła z Elizabeth do zoo
Weronika Rosati poszła z Elizabeth do zoo (Getty Images/Instagram)
ycipk-1fk38k

Weronika Rosati poszła z córką do zoo

Weronika Rosati zabrała córkę do zoo. O wizycie napisała za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Dziś poszłyśmy z Eli do zoo i oczywiście była zachwycona zwierzątkami, a zwłaszcza lwem i małpkami, ale muszę powiedzieć, że serce mi się krajało na widok tych biednych zwierząt w upale, zamkniętych i daleko od swoich domów" – czytamy w poście Rosati. Aktorka zapytała również swoich obserwatorów, co sądzą na ten temat i kiedy oni byli ostatni raz w ogrodzie zoologicznym. Od razu posypały się odpowiedzi, bardzo zróżnicowane.

Część internautów przyznała, że chodzi z dziećmi do zoo, bo oglądanie zwierząt daje ich pociechom ogromną frajdę, choć sami nie są obojętni na los zwierzaków. Inni nie byli tak łaskawi. Niektórzy porównywali ogrody zoologiczne do cyrków, w których zwierzęta są traktowane w okrutny sposób. Jedna z internautek zwróciła również uwagę na problem dokarmiana zwierząt, przez co te chorują i umierają.

Zobacz także: Weronika Rosati nie mówi do córki po polsku. Dla jej dobra

ycipk-1fk38k

Rosati wzbudziła pytaniem o zoo burzliwą dyskusję. Nie zabrakło jednak uszczypliwości – przez jednego z internautów została nazwana hipokrytką. "Serce ci się krajało, a jednocześnie wspierasz i płacisz za niewolnictwo tych biednych zwierząt. Zapoznaj się ze słowem 'hipokryzja', bo chyba jest ci obce, sądząc po twoim postępowaniu i wypowiedzi" – skrytykował uczestnik dyskusji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1fk38k

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1fk38k

ycipk-1fk38k
ycipk-1fk38k