Trwa ładowanie...
dcysvu9

Wiatr zadarł sukienkę Basi Kurdej-Szatan. Internauci zachwyceni

Laureatka trzech Telekamer i Złotej Telekamery, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, aktorka Teatru Nowego w Poznaniu, a przy okazji gwiazda M jak Miłość – wszystkie te osiągnięcia Basi Kurdej-Szatan oczywiście doceniamy. Ale doceniamy też jej... zdjęcia, na których pokazuje uroki - swoje i życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znana z serialu aktorka pokazuje nam radość życia
Znana z serialu aktorka pokazuje nam radość życia (Instagram.com)
dcysvu9

"Mogłabym całe życie wyłącznie zwiedzać świat... gdyby tylko kasa spływała z nieba. Byłoby super, co?" – napisała na swoim profilu na Instagramie gwiazda serialu z Dwójki publikując zdjęcia z Grecji. Ale, że kasa nie spływa z nieba, gwiazda pochwaliła się na nich czarną sukienką i markowymi butami do biegania, ale przede wszystkim długimi nogami, pięknymi blond włosami i cudownym pejzażem dokoła.

Ale że dobrego nigdy dosyć, z cudownej nadmorskiej lokalizacji na lagunie Balos na Krecie dostaliśmy aż dwa zdjęcia. Na drugim Barbara wstała, by mieć lepszy widok, a wtedy wiatr uczynił swoją powinność. Odwiedzający licznie komentują cudowne widoki na lagunę, które roztaczają się za aktorką. My na tym zdjęciu długo nie zauważyliśmy nawet morza ani skał. Pierwszy plan przyciąga uwagę.

dcysvu9

Podziel się opinią

Share

dcysvu9

dcysvu9