Trwa ładowanie...
ycipk-21pxdl

Więcej niż tabliczka. Najsłodsze życzenia dla najbliższych

Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła tabliczka, to czekoladowy telegram stanowi ciekawy i nieszablonowy pomysł na prezent dla bliskiej ci osoby. Z jednej strony jest to wiadomość dla obdarowywanego, a z drugiej to doskonała przekąska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czekoladowy telegram to sposób na prezent w dobrym stylu
Czekoladowy telegram to sposób na prezent w dobrym stylu (Materiały prasowe, Fot: Chocolissimo)
ycipk-21pxdl

Czekoladowy upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Ten osobisty i smakowity prezent opakowany w elegancką kopertę może być prostym sposobem na wyrażenie tego, co czujesz.

Słodka wiadomość

ycipk-21pxdl

Słodki telegram to zazwyczaj zdanie lub kilka słów ułożonych z kostek czekolady, na których wytłoczono litery. Może stanowić interesujący dodatek do prezentu, ale równie dobrze będzie wyglądać jako samodzielny podarunek. Umieszczony w specjalnym, drewnianym pudełku, metalowej kasetce lub zdobionej kopercie z grubej tektury z pewnością znajdzie uznanie wśród poszukiwaczy doskonałego smaku.

Na każdą okazję

Treść słodkiej wiadomości można dopasować zarówno do święta, jak i osoby, którą planujesz obdarować. Z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny można znaleźć wiele telegramów z najlepszymi życzeniami dla panów. Jest w czym wybierać.

ycipk-21pxdl
Materiały prasowe
Podziel się

Oczywiście telegram może wyrażać rozmaite uczucia, począwszy od sympatii czy miłości, a skończywszy na wdzięczności czy wyrazach szacunku. Czekoladowy telegram to również doskonały sposób na złożenie bliskiej osobie gratulacji z powodu sukcesów na polu naukowym, zawodowym lub osobistym. Wybierając go na prezent, możesz mieć pewność, że nie popełnisz nietaktu, nadaje się więc na upominek zarówno dla bliskiej osoby, jak i na przykład dla nauczyciela pociechy czy przełożonego z pracy. Z takiego podarku z pewnością ucieszą się osoby w każdym wieku.

Ułóż osobistą wiadomość

ycipk-21pxdl

Telegram z czekolady nie musi być jedynie standardową formułką, możesz samodzielnie ułożyć wiadomość, która wyraża najbardziej osobiste uczucia. Wystarczy jedynie podać wielkość tabliczki oraz litery potrzebne do skonstruowania telegramu, a także wszelkiego rodzaju ozdobniki. Następnie wybierz kopertę, która najbardziej ci odpowiada i gotowe, masz już przed sobą telegram – taki, jaki chcesz.

To oczywiście nie koniec możliwości. Do opakowania można dodać własne zdjęcie z unikalnym podpisem.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-21pxdl

ycipk-21pxdl
ycipk-21pxdl