ycipk-2ww55h

Więcej niż tabliczka. Najsłodsze życzenia dla najbliższych

Choć na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła tabliczka, to czekoladowy telegram stanowi ciekawy i nieszablonowy pomysł na prezent dla bliskiej ci osoby. Z jednej strony jest to wiadomość dla obdarowywanego, a z drugiej to doskonała przekąska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czekoladowy telegram to sposób na prezent w dobrym stylu
Czekoladowy telegram to sposób na prezent w dobrym stylu (Materiały prasowe, Fot: Chocolissimo)
ycipk-2ww55h

Czekoladowy upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Ten osobisty i smakowity prezent opakowany w elegancką kopertę może być prostym sposobem na wyrażenie tego, co czujesz.

Słodka wiadomość

ycipk-2ww55h

Słodki telegram to zazwyczaj zdanie lub kilka słów ułożonych z kostek czekolady, na których wytłoczono litery. Może stanowić interesujący dodatek do prezentu, ale równie dobrze będzie wyglądać jako samodzielny podarunek. Umieszczony w specjalnym, drewnianym pudełku, metalowej kasetce lub zdobionej kopercie z grubej tektury z pewnością znajdzie uznanie wśród poszukiwaczy doskonałego smaku.

Na każdą okazję

Treść słodkiej wiadomości można dopasować zarówno do święta, jak i osoby, którą planujesz obdarować. Z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny można znaleźć wiele telegramów z najlepszymi życzeniami dla panów. Jest w czym wybierać.

ycipk-2ww55h
Materiały prasowe
Podziel się

Oczywiście telegram może wyrażać rozmaite uczucia, począwszy od sympatii czy miłości, a skończywszy na wdzięczności czy wyrazach szacunku. Czekoladowy telegram to również doskonały sposób na złożenie bliskiej osobie gratulacji z powodu sukcesów na polu naukowym, zawodowym lub osobistym. Wybierając go na prezent, możesz mieć pewność, że nie popełnisz nietaktu, nadaje się więc na upominek zarówno dla bliskiej osoby, jak i na przykład dla nauczyciela pociechy czy przełożonego z pracy. Z takiego podarku z pewnością ucieszą się osoby w każdym wieku.

Ułóż osobistą wiadomość

ycipk-2ww55h

Telegram z czekolady nie musi być jedynie standardową formułką, możesz samodzielnie ułożyć wiadomość, która wyraża najbardziej osobiste uczucia. Wystarczy jedynie podać wielkość tabliczki oraz litery potrzebne do skonstruowania telegramu, a także wszelkiego rodzaju ozdobniki. Następnie wybierz kopertę, która najbardziej ci odpowiada i gotowe, masz już przed sobą telegram – taki, jaki chcesz.

To oczywiście nie koniec możliwości. Do opakowania można dodać własne zdjęcie z unikalnym podpisem.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ww55h

ycipk-2ww55h
ycipk-2ww55h