Trwa ładowanie...
d1szrig

Większość jej ciała pokrywają znamiona. Mimo to może zostać Miss Universe!

Całe jej ciało i twarz pokrywają pieprzyki. Przez wiele lat znosiła złośliwe komentarze. Malezyjska piękność, Evita Delmundo, przekuła swoją traumę w sukces. Teraz może zostać koronowana na Miss Universe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Większość jej ciała pokrywają znamiona. Mimo to może zostać Miss Universe!
(Instagram.com)
d1szrig

20-latka urodziła się z ciałem pokrytym znamionami w postaci dużych pieprzyków. Przez lata była z tego powodu wyśmiewana, a nawet nazywana potworem. – To nie było łatwe. Dzieci w szkole nazywały mnie dziwadłem i nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Coś takiego jest niezwykle trudne dla dorastającej dziewczyny – mówi Evita w rozmowie z "Elle Malaysia". Mimo przeszkód dziewczyna postanowiła się nie poddawać i na swoim koncie na Instagramie dumnie pokazuje wszystkie znamiona. Jej piękny uśmiech kompletnie odwraca uwagę od pieprzyków!

Żeby dodać sobie jeszcze większej pewności siebie, po namowach siostry wystartowała w konkursie piękności. Teraz jest jedną z uczestniczek Miss Malaysia i ma realną szansę na wzięcie udziału w konkursie Miss Universe!

W świecie, gdzie wszyscy piszą cię tak, jak cię widzą, Evita ma tylko jedną radę: Akceptuj siebie w każdym wydaniu! – Nikt z nas nie urodził się idealny. Każdy ma jakieś mocne i słabe strony. Dlatego przestań uważać, że twoje wady to przeszkoda w osiągnięciu sukcesu. To bzdura – dodaje.

Dowiedz się więcej o znamionach barwnikowych:

d1szrig

Podziel się opinią

Share
d1szrig
d1szrig