Trwa ładowanie...

William i Kate przygotowują dzieci do pełnienia ważnych ról. Muszą być gotowe na wszystko

Trójka dzieci Williama i Kate nie ma łatwego dzieciństwa. Rodzice starają się od małego zaznajamiać ich z realiami życia w brytyjskiej rodzinie królewskiej i tym samym jak najlepiej przygotować do późniejszego sprawowania władzy.

Książę George i księżniczka CharlotteKsiążę George i księżniczka CharlotteŹródło: Getty Images
d1x12iu

Książę William doskonale wie, jak wygląda dorastanie w arystokratycznej rodzinie, dlatego wyciąga wnioski ze swojego dzieciństwa i stara się lepiej wychować swoje dzieci, których przyszłość będzie związana z piastowaniem ważnych stanowisk w Wielkiej Brytanii.

Przygotowanie do pełnienia ról

W tej kwestii William świetnie dogaduje się ze swoją żoną. Kate perfekcyjnie odnalazła się jako członkini brytyjskiej rodziny królewskiej i chce, żeby jej dzieci również nie miały większych problemów, gdy będą musiały zabrać publicznie głos.

Victoria Arbiter, komentatorka rodziny królewskiej, uważa, że doskonałym instruowania księcia Louis, księcia George'a oraz księżniczki Charlotte, jest zorganizowany niedawno prywatny pokaz filmu sir Davida Attenborough'a opowiadającym o tym, w jakim stanie jest planeta i dlaczego wszyscy musimy zacząć szanować i oszczędzać zasoby naturalne.

Jeden z najpopularniejszych znawców przyrody pojawił się w królewskiej posiadłości i przeprowadził pogadankę z dziećmi Williama i Kate, które ochoczo zadawały mu pytania.

d1x12iu

Zdaniem Victorii Arbiter dzięki temu spotkaniu Brytyjczycy mogli lepiej poznać najmłodszych członków rodziny królewskiej, a dla samych zainteresowanych była to doskonała okazja do trenowania sztuki wystąpień przed kamerą.

William i Kate zdają sobie sprawę, jak ważne są dobre relacje z mediami, które stanowią obecnie czwartą władzę, dlatego wolą odpowiednio przygotować swoje dzieci do życia w symbiozie z dziennikarzami niż usilnie ukrywać je przed blaskiem fleszy. "Oni są przeznaczeni do pełnienia służby królewskiej przez całe życie, dlatego konieczne jest, aby wcześnie nauczyli się, z czym są związane ich role" - oceniła komentatorka w rozmowie z brytyjskimi mediami.

Badania wskazują, że Polki są coraz bardziej niezależne

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1x12iu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x12iu