Trwa ładowanie...
d1v6rvc
Ludzie

Wino, papierosy, banany. Recepta 102-latki na długowieczność

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Maysie Strang w tym roku świętuje 102 urodziny. Jej styl życia przyprawia lekarzy o zawrót głowy. Sędziwa Brytyjka nie ukrywa swojej skłonności do używek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wino, papierosy, banany. Recepta 102-latki na długowieczność
(Twitter)
d1v6rvc

Historia 102-latki może przerazić niejednego zwolennika zdrowego trybu życia, który jest podawany jako recepta na długowieczność. Lekarze radzą, aby zrezygnować ze wszystkich używek, które wyniszczają organizm i prowadzą do szybszego starzenia się, a co za tym idzie – krótszego życia.

Maysie Strang nigdy nie poddała się presji prowadzenia zdrowego stylu życia. Od 75 lat pali dwadzieścia papierosów dziennie, a każdy dzień kończy lampką wina. I mimo tego zawsze cieszyła się dobrym zdrowiem. I nie przyjmuje żadnych leków!

Syn Maysie nie ukrywa kolejnego nałogu swojej matki, który w towarzystwie papierosów i wina wygląda dość osobliwie. Słabością kobiety są banany, a ona sama określana jest przez rodzinę jako „nałogowa pożeraczka bananów”.

   Twitter
(Twitter)

Maysie Strang to ciekawy przypadek. Żyjąc w sposób dość niezdrowy osiągnęła wiek 102 lat i czuje się doskonale. Jest przykładem na to, że w życiu nie warto rezygnować z tego, co daje nam szczęście.

d1v6rvc

Podziel się opinią

Share
d1v6rvc
d1v6rvc