Blisko ludziWłodzimierz Matuszak ostro skrytykował Lichocką. Jego partnerka też ma wiele do powiedzenia

Włodzimierz Matuszak ostro skrytykował Lichocką. Jego partnerka też ma wiele do powiedzenia

Włodzimierz Matuszak ostro skrytykował Lichocką. Jego partnerka też ma wiele do powiedzenia
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
17.02.2020 11:11, aktualizacja: 17.02.2020 13:42

Włodzimierz Matuszak, znany z roli proboszcza w serialu TVP "Plebania", wsadził kij w mrowisko. Urażony gestem Joanny Lichockiej aktor napisał kilka gorzkich słów, które szybko obiegły sieć. Jego partnerka, Karolina Nolbrzak, również zabiera głos.

"W Niemczech za pokazanie środkowego palucha można stanąć przed sądem. W Polsce paluch Lichockiej stał się symbolem partii 'kryształowego prezesa'. Tylko naiwniacy mogli pomyśleć, że oto ta partia ludu zamiast na tubę propagandową przeznaczy 2 miliardy złotych na ratowanie życia POLAKÓW" – czytamy we wpisie aktora.

"Drodzy wyborcy PiSu, to także z waszych pieniędzy ten dwumiliardowy prezent dla TVP Kurskiego i Lichockiej. W zamian za wasze podatki, z których utrzymuje się rząd, zobaczyliście w telewizji środkowy palec przedstawicielki PiSu" – dodał rozgoryczony Matuszak.

Włodzimierz Matuszak i Karolina Nolbrzak

Słowa 72-letniego artysty odbiły się szerokim echem, nie tylko w mediach społecznościowych. Swoje zdanie jasno wyraża również jego życiowa partnerka, 37-letnia Karolina Nolbrzak – również aktorka. Z Matuszakiem poznała się na planie "Plebanii" i od ponad dekady tworzą udany związek. Jak widać, oboje są mocno zaangażowani politycznie.

Na facebookowym profilu Nolbrzak 11 lutego pojawił się emocjonalny wpis. "Jest to cholernie przykre, że UE musi debatować o praworządności w Polsce. Pisowska banda od lat próbuje gwałtem zniszczyć wszelkie współczesne europejskie normy. Teraz stojąc przed Komisją UE próbuje tę samą retorykę wciskać światu. Wstyd, do czego jako społeczeństwo doprowadziliśmy ! Z lenistwa, olewactwa, głupoty, przekupstwa... Po co były te wszystkie ofiary komunizmu... po to byśmy pozwolili się zaciągnąć w ten syf kolejny raz? Niszczenie i gnojenie ludzi staje się normą sankcjonowaną przez bandę sprzedawczyków!" – to jego mocny fragment.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl