Trwa ładowanie...

Wojciechowska i Kossakowski układają sobie życie na nowo. Rozwód jest kwestią czasu

Kilka miesięcy temu media huczały od wieści o rozstaniu znanej pary podróżników, Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Teraz jeden z tygodników donosi, że celebrytka poczyniła już konkretne kroki w stronę rozwodu.

Martyna Wojciechowska i Przemysław KossakowskiMartyna Wojciechowska i Przemysław KossakowskiŹródło: AKPA
d3rw9cr
d3rw9cr

Z pozoru para idealna 

Martynę Wojciechowską i Przemka Kossakowskiego połączyły przede wszystkim wspólne pasje i spojrzenie na świat. Wydawać by się mogło, że para jest stworzona dla siebie i nic ich nie rozdzieli. Dlatego wielkim szokiem na fanów obojga podróżników okazały się doniesienia o ich rozstaniu, które nastąpiło zaledwie trzy miesiące po zawarciu małżeństwa. 

W pewnym momencie zarówno Wojciechowska, jak i Kossakowski postanowili sami zabrać głos w tej sprawie, dając w ten sposób potwierdzenie medialnym plotkom. 

d3rw9cr

"Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi" – napisała Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie. 

Nieco dłużej milczał Przemek Kossakowski, jednak w pewnym momencie również postanowił odnieść się w mediach społecznościowych do sprawy rozstania: "Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem. Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień". 

Wojciechowska podjęła zdecydowane kroki 

O powodach rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego głośno spekulowano. Znajoma pary miała powiedzieć, że podróżnik nie dawał swojej wybrance poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji pomimo wcześniejszych zapewnień. Z kolei inna koleżanka na jeden z powodów rozstania miała wskazać brak przyrody i chwil samotności odczuwany przez Kossakowskiego. 

d3rw9cr

Teraz tygodnik "Na Żywo" podaje, że Wojciechowska, choć nadal bardzo przeżywa rozstanie, to poczyniła już konkretne kroki w tym temacie. Przede wszystkim razem z córką Marysią wyprowadziła się z mieszkania, w którym zamieszkiwała razem z Kossakowskim. Dodatkowo podjęła procedurę niezbędną do formalnego zakończenia ich małżeństwa. Podróżniczka ponoć liczy, że sprawę uda się zamknąć jeszcze w tym roku. Rozważa również przeprowadzkę do ukochanego Szczyrku. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wpadka Martyny Wojciechowskiej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3rw9cr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rw9cr