Już nie "słoneczko". Nastolatki "bawią się" w "wóz strażacki"

Już nie "słoneczko". Nastolatki "bawią się" w "wóz strażacki"

Nowy trend wśród nastolatków
Nowy trend wśród nastolatków
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
16.04.2024 17:10, aktualizacja: 16.04.2024 17:53

Tiktokerka nie ukrywa, że to, czego dowiedziała się od swojej 11-letniej córki, przyprawiło ją o niemały zawrót głowy. Okazało się bowiem, że wśród nastolatków pojawił się nowy, seksualny trend, który nazywają "wozem strażackim".

Nastolatki mają wiele szalonych pomysłów, a niektóre z nich okazują się także dość niebezpieczne. Tak też jest w tym przypadku. Tiktokerka posługująca się pseudonimem @the.funny.nurse podzieliła się ze swoimi obserwatorami historią na temat nowego trendu, o którym powiedziała jej córka. Niestety może on nosić znamiona molestowania seksualnego.

"Wóz strażacki" przeraził tiktokerkę

"Moja 11-letnia córka powiedziała mi, że chłopcy grają w grę, która nazywa się ‘wóz strażacki'" - powiedziała na nagraniu tiktokerka. Na początku nie miała pojęcia, co może kryć się pod tą nazwą. Jej dziecko jednak szybko wyjaśniło jej zasady tej "zabawy".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Okazało się, że chłopcy kładą rękę na udzie swojej koleżanki, a następnie przesuwają ją coraz wyżej. Jeśli nastolatka poczuje się niekomfortowo, ma prawo powiedzieć "czerwone światło", które miałoby w tym przypadku pełnić rolę swego rodzaju hasła bezpieczeństwa.

Niestety, kiedy dziewczyny wypowiedzą te słowa, chłopcy często nie tylko nie przerywają swojej "zabawy", ale również informują je, że przecież wóz strażacki nie zatrzymuje się na czerwonym świetle i obracają wszystko w żart.

Tiktokerka apeluje do rodziców nastolatków

Tiktokerka nie ukrywała, że przeraziły ją słowa jej córki. W końcu tego typu zachowanie może zostać uznane za molestowanie seksualne. To z kolei wiąże się nie tylko z konsekwencjami prawnymi dla oprawcy, ale również traumą ofiary.

"Wiem, że dzieci to są dzieci, i że dzieci robią czasami głupie rzeczy, ale musimy bardziej się postarać, aby nauczyć naszych synów, aby trzymali swoje ręce z dala od innych ludzi i nauczyć swoje córki, że to nic złego, aby stawiać innym granice" - podkreśliła w swoim nagraniu kobieta.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

© Materiały WP