Blisko ludziWpisała w wyszukiwarkę nazwisko narzeczonego. Odkryła przykrą prawdę

Wpisała w wyszukiwarkę nazwisko narzeczonego. Odkryła przykrą prawdę

Kobieta odkryła prawdę o swoim narzeczonym
Kobieta odkryła prawdę o swoim narzeczonym
Źródło zdjęć: © Pexels, TikTok
27.01.2022 20:45, aktualizacja: 27.01.2022 20:58

Kobieta któregoś dnia postanowiła z nudów wpisać w wyszukiwarkę imię i nazwisko swojego narzeczonego. Jednak z pewnością nie spodziewała się odkryć sekretu, który jej wybranek przed nią ukrywał. Nie mogła przejść koło tego faktu obojętnie.

Chyba większości z nas zdarzyło się kiedyś z ciekawości lub dla zabawy wpisać w internetową wyszukiwarkę własne imię i nazwisko lub dane osobowe kogoś z najbliższych. W wyniku takiego wyszukiwania znaleźć można co najwyżej stare profile z mediów społecznościowych i zamieszczane na nich kompromitujące zdjęcia oraz wpisy. Jednak ta kobieta może mieć na ten temat zgoła odmienne zdanie. 

Odkryła sekret narzeczonego

Kobieta podpisująca się na TikToku nickiem "hreb" opublikowała kilka dni temu filmik, w którym napisała, że któregoś dnia z nudów "wygooglowała" swojego narzeczonego. Jej oczom ukazało się jednak coś znacznie poważniejszego niż zdjęcia z czasów młodości. Znalazła bowiem recenzję jej pierścionka zaręczynowego, którą zamieścił jej narzeczony na stronie internetowej jubilera. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że opublikowana została na długo zanim kobieta w ogóle poznała swojego ukochanego.  

"Kiedy randomowo postanowiłam wygooglować imię mojego narzeczonego, siedząc na kanapie i zobaczyłam recenzję mojego pierścionka zaręczynowego napisaną na stronie internetowej jubilera zanim się poznaliśmy" – napisała na tiktokowym nagraniu kobieta, której twarz z nałożonym łzawym filtrem widać było w tle. W ten sposób internautka dowiedziała się, że jej wybranek miał już kiedyś się ożenić z inną kobietą, a jej trafił się pierścionek zaręczynowy z odzysku. "Niestety to prawdziwa historia" – dodała w opisie filmiku, który do tej pory obejrzało już ponad 700 tys. osób.  

Jest już jej byłym narzeczonym

Internauci wyrazili swoje współczucie w sekcji komentarzy pod tiktokiem. "Pierścionek z drugiej ręki? O nie...", "Nie chciałabym pierścionka, który był przeznaczony dla kogoś innego", "Biegnę wygooglować imię swojego chłopaka" – czytamy. Z odpowiedzi, które zamieszczała kobieta wynika, że mężczyzna nie jest już jej narzeczonym. 

Zobacz: Internauci nie wierzą, że skończyła 62 lata. Ma ciało młodej kobiety

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (129)
Zobacz także