Blisko ludziMa 11 dzieci, a kolejne jest w drodze. "17 pociech to moje marzenie"

Ma 11 dzieci, a kolejne jest w drodze. "17 pociech to moje marzenie"

Veronika Merritt marzy o wielkiej rodzinie (TikTok)
Veronika Merritt marzy o wielkiej rodzinie (TikTok)
27.01.2022 15:05, aktualizacja: 27.01.2022 15:53

Veronika Merritt jest mamą 11 dzieci, ale ta liczba w dalszym ciągu jej nie satysfakcjonuje. 36-latka niedługo powita na świecie kolejnego potomka. Amerykanka nie ukrywa również, że utrzymuje się dzięki świadczeniom rodzinnym i socjalnym.

Veronica Merritt ma jedenaścioro dzieci. Niedługo ta liczba się jednak powiększy, ponieważ 36-latka jest w kolejnej ciąży. Poza tym, już niedługo zostanie babcią. Najstarsza z córek Amerykanki spodziewa się właśnie pierwszego dziecka.

Merritt przyznaje otwarcie, że utrzymuje rodzinę dzięki świadczeniom rodzinnym i socjalnym, a jej liczne potomstwo zdobywa edukację jedynie w zakresie domowym - Ludzie często wytykają mi, że nie powinnam tak żyć, a przecież więcej podatków zapłaciliby, gdybym posłała dzieci do publicznej szkoły - burzy się.

Kosztowne wychowanie

Matka jedenaściorga dzieci nie ukrywa jednak, że wychowanie tak sporej gromadki pociech kosztuje krocie. Na jedzenie wydaje około 2,5 tys. dolarów, czyli ponad 10 tys. złotych miesięcznie - To dużo - wtrąca. Ubrania zaś najczęściej otrzymuje w datkach, czasami kupuje je też na przecenach. Jedną z ostatnich dużych inwestycji kobiety był zaś autobus. - Nie mieliśmy, jak się przemieszczać. To był obowiązkowy zakup - podsumowuje w rozmowie z NY Post.

Czas na kolejne pociechy?

Metody wychowawcze 36-latki niepokoją wielu internautów. Kobieta regularnie publikuje krótkie filmiki na TikToku, w których dzieli się przebiegiem dnia w swoim niecodziennym domostwie, żartobliwie nazywając je "koszmarną rodzinką". Amerykanka została matką po raz pierwszy, gdy miała zaledwie 14 lat i jak twierdzi, nie żałuje. Co więcej, chciałaby mieć jeszcze sześcioro dzieci więcej. - 17 pociech to moje marzenie - podsumowuje na łamach tego samego magazynu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (303)
Zobacz także