Wyprowadził się do USA. Mówi, jak podchodzi się tam do Polaków

Wyprowadził się do USA. Mówi, jak podchodzi się tam do Polaków

Krzysztof Gojdź od kilku lat mieszka w USA
Krzysztof Gojdź od kilku lat mieszka w USA
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
13.04.2024 13:30, aktualizacja: 13.04.2024 16:10

Dr Krzysztof Gojdź jest jednym z najbardziej znanych w Polsce specjalistów medycyny estetycznej. Od kilku lat mieszka jednak w USA. W najnowszym wywiadzie opowiedział o swoim życiu w Stanach i o tym, jak w Hollywood podchodzi się do Polaków.

Kilka lat temu Krzysztof Gojdź był wyjątkowo popularnym w mediach specjalistą od medycyny estetycznej. Na rynku ukazały się jego dwie książki, a on sam prowadził program "Niezwykłe przypadki medyczne" na antenie TVN Style. Jego kariera nabrała takiego tempa, że został zaproszony do udziału w "Tańcu z gwiazdami".

W pewnym momencie zdecydował się sprzedać swoją klinikę w Polsce i wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. W rozmowie z Plejadą opowiedział o powodach swojej decyzji. Wspomniał też, jak postrzega się Polaków w Hollywood.

Dr Gojdź o powodach wyjazdu

Na łamach Plejady dr Gojdź wyznał, że jednym z powodów, dla których zdecydował się na wyjazd z kraju, był fakt, że w Polsce osiągnął wszystko. - (...) Więcej nie mogłem, był to już swego rodzaju sufit - stwierdził.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Drugim powodem, było wypalenie zawodowe.

- Bo ile można pracować 20 godz. na dobę? Przyjmując setki pacjentów tygodniowo, biorąc na siebie wszystkie ciężkie tematy (chore dzieci, poparzone osoby itd.), wpłynęło to na moją psychikę, na to, że wypaliłem się zawodowo, nie byłem w stanie już więcej pracować. Nigdy jeszcze o tym nie mówiłem - wyznał.

Dodał też, że choć był na topie i mógł zarobić kolejny milion, przestało go to interesować. - Kręciło mnie to, żeby wreszcie zacząć żyć - powiedział.

Tak postrzegają Polaków w Hollywood

Po odpoczynku postanowił zacząć pracować w USA i rozkręcił kolejny biznes, jednak już na rynku amerykańskim. Zdradził, że jedną z jego klientek jest m.in. Paris Hilton. Obecnie mieszka w Beverly Hills w Los Angeles, jednak - jak podkreślił w wywiadzie - nie jest przekonany, czy zostanie tam na stałe.

- Na razie – nie, dlatego że jest to strasznie fake'owe miejsce, to są strasznie fake'owi ludzie, którzy są nastawieni wyłącznie na kasę, na układy - tłumaczył.

Powiedział też, jak lokalni mieszkańcy podchodzą do przedstawicieli naszego kraju.

- Polaków się nie lubi za bardzo w Hollywood. Kto rządzi w Hollywood? Przecież to jest głównie nacja żydowska. Oni znają troszeczkę inną historię, aniżeli my mamy wpajaną. Trochę kontrowersyjnie teraz jadę. Oni są często pokrzywdzeni trochę przez Polskę i wcale ta polskość tam nie pomaga - mówił Gojdź.

© Materiały WP

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta