Trwa ładowanie...
d2z65o7

Wyraź siebie, baw się modą, czuj się dobrze od stóp do głów

Brytyjska marka do pielęgnacji i stylizacji włosów TONI & GUY od lat jest oficjalnym sponsorem London Fashion Week – święta nowych trendów i ekstrawaganckich pomysłów
w modzie. Czerpiąc inspiracje z mody, TONI & GUY prognozuje trendy we fryzjerstwie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyraź siebie, baw się modą, czuj się dobrze od stóp do głów
(Toni&Guy)
d2z65o7

Brytyjska marka do pielęgnacji i stylizacji włosów TONI & GUY od lat jest oficjalnym sponsorem London Fashion Week – święta nowych trendów i ekstrawaganckich pomysłów w modzie. Czerpiąc inspiracje z mody, TONI & GUY prognozuje trendy we fryzjerstwie. Filozofia TOTAL LOOK czyli całościowe kształtowanie swojego stylu zrodziła się właśnie podczas pracy przy pokazach mody w Londynie. Począwszy od ubrań, na fryzurze skończywszy TONI & GUY podpowiada jak wyglądać dobrze każdego dnia, w każdej życiowej sytuacji.

TONI & GUY kreuje trendy, inspiruje, przekracza granice, uczy ludzi jak wyrażać siebie. Nie boi się nowości, bycia ekstrawaganckim, przemawia do ludzi, którzy kochają modę i bawią się nią każdego dnia. Moda inspiruje stylistów marki i pozwala im wyjść ponad zwykłą stylizację i pielęgnację włosów – TONI & GUY inspiruje ludzi do tego, by wyrażać własne ja poprzez totalną stylizację od stóp do głów.

Nowatorskie wizje stylistów fryzur, inspirowane najnowszymi trendami mody z wybiegów, to nie jedyny składnik sukcesu marki TONI & GUY. TONI & GUY to również wyspecjalizowane kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów przeznaczone do wielu potrzeb i adresujące wiele problemów. Marka słynie z rozbudowanej linii do stylizacji, która gwarantuje możliwość uzyskania każdej, nawet najbardziej śmiałej fryzury. Produkty marki są dostępne tylko w drogeriach Rossman.

d2z65o7

Produkty do pielęgnacji włosów:

Forming Spray Gel
Modelujący żel do włosów w sprayu. Lekka formuła żelu Toni&Guy nadaje kształt fryzurze oraz elastycznie utrwala bez efektu ciężkości i usztywnienia włosów.
Cena150 ml ok. 39,99 pln

* Flexible Hold Hairspray*
Lakier do włosów elastyczne utrwalenie. Utrwala fryzurę, utrzymując jej naturalną lekkość i sprężystość przez cały dzień.
Cena 250 ml ok. 34,99 pln

* Sea Salt Texturising Spray*
Sól morska w sprayu. Podkreśla naturalny charakter włosów i dodaje im objętości. Unosi włosy i utrwala efekt artystycznego nieładu.
Cena 75 ml 12,99 pln , 200 ml 39,99 pln

d2z65o7

Doskonałość Roku 2012 Twojego Stylu w kategorii kosmetyki popularne, stylizacja włosów.

(fot. Toni&Guy)
d2z65o7

Podziel się opinią

Share
d2z65o7
d2z65o7