Trwa ładowanie...
d3fyorc

Wysoka jakość i staranne wykończenie. Taki powinien być portfel

Elegancki portfel jest jednym z podstawowych dodatków każdego zadbanego mężczyzny. Prawdziwa skóra o wysokiej jakości, minimalistyczne i starannie wykonane wykończenie oraz wygodne i dopasowane do potrzeb wnętrze to trzy główne cechy, które musi posiadać portfel, by stać się wymarzonym prezentem gwiazdkowym. Podarunek wręczony przez bliską osobę ma również dodatkową wartość sentymentalną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Portfel to tylko jedna z rzeczy, którą mężczyzna powinien mieć cały czas przy sobie
Portfel to tylko jedna z rzeczy, którą mężczyzna powinien mieć cały czas przy sobie (iStock.com)
d3fyorc

Poniżej prezentujemy kilka portfeli w trzech przystępnych przedziałach cenowych. Jeśli szukasz inspiracji do kupna świątecznego prezentu, najwyższa pora zacząć działać.

Przystępna cena i solidna jakość wytrzymały – portfel do 50 zł
Dobry prezent nie musi kosztować kilkuset złotych. Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie przyjemność, wybierz dobrej jakości portfel. Zwróć przy tym uwagę na resztę skórzanych dodatków, które posiada obdarowywany i to pod ich kolor dobierz portfel. Czarny pugilares sparowany z brązowym paskiem od zegarka może wyglądać nieelegancko. Z drugiej strony, jeżeli mężczyzna, któremu chcesz kupić prezent, ma większość jednobarwnych dodatków, to prawdopodobnie lubi ten kolor.

d3fyorc

Oczywiście czasem może zdarzyć się tak, że osoba obdarowywana nie będzie potrzebować nowego portfela. Jeśli tak, to być może zainteresuje ją jakiś przemyślany dodatek, na przykład dodatkowe etui na dokumenty. Wiele sklepów oferuje różnego rodzaju benefity w zamian za założenie karty stałego klienta. To z kolei sprawia, że portfel rośnie i rośnie, aż wreszcie możesz mieć spory problem z dopięciem go. Rozwiązaniem jest właśnie dodatkowe etui na dokumenty. W ten sposób nie rezygnujesz z promocyjnych cen i nie wypychasz kieszeni wieloma kartami.

Przeciwko kradzieży bezdotykowej – portfel do 100 zł
Od dłuższego czasu po sieci krążą opowieści o osobach, które wykorzystują aplikacje i skanery, by metodą zbliżeniową pobierać pieniądze z kont nieświadomych osób np. w wypełnionych po brzegi środkach komunikacji miejskiej. Nie wiadomo ile w tym prawdy, niemniej jednak wiele portfeli posiada specjalną barierę chroniącą kartę płatniczą przed "przypadkowym" aktywowaniem. System RFID Secure chroni karty zbliżeniowe przed kradzieżą pieniędzy oraz nieautoryzowanym odczytem danych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twoje dane pozostaną tam, gdzie być powinny.

d3fyorc

Kolejnym użytecznym prezentem będzie drobny, nieco mniejszy od portfela organizer, który obdarowany mężczyzna może mieć zawsze przy sobie. Kieszonka na notatki i wygodna podkładka z klipsem na bloczek to doskonały prezent dla kogoś, kto stroni od notowania ważnych informacji na smartfonie. W razie potrzeby może zapisać na kartce swój adres lub dane kontaktowe, i wręczyć komuś, co w przypadku smartfona byłoby niemożliwe.

d3fyorc

Drogocenny i wartościowy prezent – portfel do 150 zł
Skoro o zapisywaniu danych osobowych mowa, to warto pomyśleć o subtelnym i szykownym wizytowniku. Nawet najbardziej elegancka wizytówka zepsuje efekt, jeśli będzie pozaginana i wymięta. Dlatego jeśli twój partner lub bliska osoba prowadzi własną działalność, często spotyka się z nowymi ludźmi lub po prostu lubi używać wizytówek, taki prezent będzie doskonałym dodatkiem.

d3fyorc

Nawet niedrogi prezent będzie miał wielką wartość dla obdarowywanej osoby, jeśli będzie elegancki i solidnie wykonany. Skórzana galanteria to doskonały materiał na podarunek. Jest praktyczny i będzie towarzyszył obdarowywanej osobie w każdym miejscu.

Podziel się opinią

Share

d3fyorc

d3fyorc
d3fyorc