Wyszła prawda o ich związku. Wystarczyło zdjęcie z kuchni

Dariusz Pachut pochwalił się prezentem, jaki dostał od Dody
Dariusz Pachut pochwalił się prezentem, jaki dostał od Dody
Źródło zdjęć: © Instagram

11.03.2023 11:06, aktual.: 11.03.2023 12:22

Miłość Dody i Dariusza Pachuta kwitnie, czego dowodem może być nagranie, jakie pojawiło się w relacji na Instagamie mężczyzny. Widać na nim coś, co prawdopodobnie jest prezentem od wokalistki.

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. O ile jednak jej kariera rozwijała się doskonale, tak prywatnie nie zawsze wszystko wyglądało kolorowo, szczególnie jeśli chodzi o związki.

W ubiegłym roku piosenkarka zdecydowała się nawet na udział w programie "Doda - 12 kroków do miłości", w którym poszukiwała idealnego partnera. Choć eksperyment nie przyniósł jej miłości, po czasie okazało się, że serce Dody zabiło mocniej i ostatecznie wokalistka potwierdziła związek Dariuszem Pachutem.

Miłość kwitnie. Pachut pochwalił się prezentem

Od chwili ujawnienia relacji, wokalistka i jej wybranek chętnie dzielą się zdjęciami i nagraniami, na których widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Ostatnia relacja na Instagramie Pachuta pokazuje, że zakochani celebrują nawet małe święta, sprawiając sobie przy okazji drobne prezenty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krótkie wideo pojawiło się w piątek, czyli w Dzień Mężczyzny, obchodzony dwa dni po tradycyjnym święcie kobiet. Pachut pochwalił się przygotowywaniem porannej kawy, a uwagę zwraca biały kubek, który niewątpliwie jest prezentem od Dody, o czym świadczy napis z wyznaniem miłości, ale i charakterystyczna grafika myszy.

Obrazek nawiązuje do tego, jak Pachut zwraca się do wokalistki, nazywając ją "Myszą".

Pachut pochwalił się prezentem od Dody
Pachut pochwalił się prezentem od Dody© Instagram | dariuszpachut

Doda. Życie prywatne

Zanim Doda związała się z Dariuszem Pachutem, dwukrotnie wychodziła za mąż. Pierwszym mężem wokalistki był Radosław Majdan, drugim - Emil Stępień. W międzyczasie Doda spotykała się m.in. z Błażejem Szychowskim, Nergalem i Emilem Haidarem, a wszystkie relacje miały dość burzliwe zakończenia.

Z kolei Dariusz Pachut przez pewien czas spotykał się z prezenterką pogody - Dorotą Gardias, jednak nigdy publicznie nie wyznali, co było powodem ich rozstania. Związek podróżnika i wokalistki przez pewien czas budził emocje właśnie ze względu na poprzednią relację mężczyzny, jednak - jak pokazują najnowsze zdjęcia i nagrania - miłość pary kwitnie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)
Zobacz także