Blisko ludziWzięli ślub po dwóch latach znajomości. Są małżeństwem od 37 lat

Wzięli ślub po dwóch latach znajomości. Są małżeństwem od 37 lat

Katarzyna i Cezary Żakowie są małżeństwem od 37 lat
Katarzyna i Cezary Żakowie są małżeństwem od 37 lat
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
19.10.2022 09:06, aktualizacja: 19.10.2022 09:23


Katarzyna i Cezary Żakowie poznali się w 1983 roku na obozie jeździeckim. Między dwójką młodych ludzi szybko narodziło się uczucie. Decyzję o ślubie przyspieszył fakt, że zakochani chcieli... wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać razem. Dziś są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu, choć plotek o rozstaniu również nie brakowało.

Katarzyna Żak 19 października 2022 roku skończyła 59 lat. Znana i lubiana aktorka od 37 lat jest żoną Cezarego Żaka. Para uchodzi za jedną z najzgodniejszych w polskim show-biznesie. Żakowie mają również jeden z najdłuższych małżeńskich staży. Choć poznali się w młodym wieku, ich uczucie przetrwało lata. W tym roku obchodzili 37. rocznicę ślubu. Co jest sekretem tego związku?

Katarzyna była jego pierwszą poważną dziewczyną. Po dwóch latach stanęli na ślubnym kobiercu

Katarzyna i Cezary pobrali się w 1985 roku, mając zaledwie 21 i 24 lata. W udzielanych wywiadach para wspominała o tym, co przyspieszyło decyzję o sformalizowaniu związku. Zarówno aktorka, jak i aktor pochodzili z dość konserwatywnych rodzin - małżeństwo było jedyną drogą, aby wyprowadzić się od rodziców i rozpocząć wspólne życie. Młodzi nie mieli pieniędzy na huczne wesele i podróż poślubną, dlatego zdecydowali się pojechać do Francji, aby tam zapracować na miodowy miesiąc.

"Byliśmy na północy (kraju) i w Paryżu. Mój wujek jest księdzem, wtedy był dyrektorem ośrodka dla Polonii w Le Touqet nad kanałem La Manche. Skuwaliśmy tam tynki, malowaliśmy pokoje, łazienki. Pracowaliśmy przez miesiąc, a potem na trzy tygodnie pojechaliśmy zwiedzać Paryż" - opowiadała Katarzyna w wywiadzie dla "Gali".

Między dwojgiem pojawiło się prawdziwe, głębokie uczucie. Nieważne były warunki, a to, że spędzają czas razem.

"Pamiętam, że staliśmy z Cezarym na ślubnym kobiercu, patrzyliśmy się na siebie i cieszyliśmy się z tego, że wyruszamy w jakąś podróż w nieznane. Nie mieliśmy wtedy nawet mieszkania, spaliśmy w gościnnym pokoju w teatrze. Ale to było nieważne" - podkreśliła aktorka w rozmowie z Plejadą.

Mimo długiego stażu związku, wciąż powracają plotki o rozstaniu

W sieci co pewien czas powracają doniesienia o tym, że rzekomo pomiędzy Katarzyną a Cezarym nie układa się za dobrze. Często plotki sugerują, że małżeństwo wkrótce się rozwiedzie, bo nie jest w stanie sobie poradzić z kryzysem. Aktorzy za każdym razem te doniesienia dementują, wręcz śmiejąc się z takich informacji.

- Kiedyś, z 15 lat temu, zrobiono nam z Kasią zdjęcia, jak byliśmy od siebie odwróceni. I chyba z tych zdjęć wysnuto wniosek, że coś się psuje w naszym małżeństwie. (...) Co roku, jak jest lato, w sierpniu, jak jest nasza rocznica ślubu, to czekamy z Kasią, w której to gazecie, czy w którym portalu pojawi się informacja o naszym rozwodzie. Co roku tak jest. Śmieszy nas to potwornie - wyznał niegdyś Cezary Żak w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Doniesienia o kłótniach i rozwodach są krzywdzące dla całej rodziny. Aktor dodał, że niejednokrotnie już tłumaczył mamie, że informacje w magazynach i na portalach to tylko plotki.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także