Trwa ładowanie...

Wzruszający wpis matki. "Nie bójcie się prosić o pomoc"

Shelby Beck podzieliła się z innymi rodzicami ważnym, budzącym niepokój przekazem – " proszenie o pomoc to coś, czego nie należy się wstydzić".
Share
Shalby i jej rodzina. Facebook
Shalby i jej rodzina. FacebookŹródło: Facebook.com
d1yci54

Mama umieściła wzruszający wpis

Mama z Wisconsin na jednym z portali społecznościowych opisała historię, która ją ostatnio spotkała: "Kiedy spacerowałam ze swoim maluchem. Podeszła do mnie inna matka, która nieśmiało zapytała, czy mogłabym pożyczyć krem przeciwsłoneczny dla jej dziecka. Kobieta obficie przepraszała za swoją prośbę". Spotkanie to skłoniło Shelby do podzielenia się swoimi przemyśleniami w mediach społecznościowych.

"Drogie mamusie, nie wstydźcie się pytać mnie, czy mam krem przeciwsłoneczny. Zapytaj, czy mam chusteczki dla dzieci, pieluchy czy nawet dodatkowe przekąski. Zapytaj mnie, czy twój maluch może usiąść i pobawić się z nami. Podaj mi swój telefon i poproś, żebym zrobiła ci zdjęcie z twoimi słodkimi dziećmi — wszyscy wiemy, że mamusie nigdy nie mają wystarczająco dużo zdjęć. Poproś o pomoc. Zapytaj o miłość. Zapytaj o cokolwiek. Nawet jeśli jesteśmy nieznajomymi, proszę, zapytaj mnie. Nie jest łatwo być odpowiedzialnym za małych ludzi, ale może być prościej, jeśli będziemy pomagać sobie nawzajem" - napisała kobieta.

d1yci54
  Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Wzruszający post został wkrótce udostępniony ponad 300 tys. razy i spotkał się z mnóstwem pozytywnych komentarzy."Piękne. Świat potrzebuje tego więcej.": "Niesamowite, serce rośnie, ten przypadkowy akt dobroci ze strony Shelby dowodzi, że jeden gest może rozpalić ogień". Kobieta nie spodziewała się tak dużego odzewu. W jednym z kolejnych postów napisała: "Otrzymałam słodkie wiadomości od ludzi z całego świata, dzielących się historiami o dobroci i miłości".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Dziecko celebrytki regularnie podróżuje samolotami. Paulina Górska wyjaśnia, dlaczego mama nie powinna się tym chwalić:

d1yci54

Podziel się opinią

Share
d1yci54
d1yci54