Trwa ładowanie...
dva0jjn

Za nami casting do Schwarzkopf The Look Of The Year 2014 w Bonarka City Center

W sobotę, 10 maja w godzinach 13-20 w Bonarka City Center w Krakowie odbył się kolejny z castingów do tegorocznej edycji konkursu SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR 2014. W jury eliminacji zasiedli: Miss Polonia i modelka Paulina Krupińska, projektantka mody Viola Piekut, Karina Nowak, laureatka The Look Of The Year z 2013 roku oraz Igor Włodarczyk z biura konkursu
Share
dva0jjn

W sobotę, 10 maja w godzinach 13-20 w Bonarka City Center w Krakowie odbył się kolejny z castingów do tegorocznej edycji konkursu SCHWARZKOPF THE LOOK OF THE YEAR 2014. W jury eliminacji zasiedli: Miss Polonia i modelka Paulina Krupińska, projektantka mody Viola Piekut, Karina Nowak, laureatka The Look Of The Year z 2013 roku oraz Igor Włodarczyk z biura konkursu.

W ramach castingu mieliśmy okazję także zobaczyć najnowszą kolekcję Violi Piekut, którą prezentowały uczestniczki eliminacji. Natomiast stylista marki Schwarzkopf, Adam Motowski przez cały dzień kreował fryzury klientów w Bonarka City Center.

(fot. fot. Kinga Wasilewska / biuro The Look Of The Year)

Nasze jury do kolejnego etapu czyli ogólnopolskiego półfinału Schwarzkopf The Look Of The Year 2014 zakwalifikowało 9 dziewczyn z castingu w Krakowie, a oto wyniki:

dva0jjn

1 miejsce - Ilona Podgórska
2 miejsce - Małgorzata Polak
3 miejsce - Magda Zawadzka

Dzikie karty (wyróżnienia): Karina Kiliańczyk, Daryna Podalytsya, Emilia Nakarechna, Katarzyna Drożdż, Renata Lenda, Ewa Kamińska

(fot. fot. Kinga Wasilewska / biuro The Look Of The Year)
dva0jjn

Podziel się opinią

Share
dva0jjn
dva0jjn