Trwa ładowanie...

Zabiegi kosmetyczne, które kobiety ukrywają przed partnerami

Pogoń za młodością i promowanie idealnego wyglądu to jedne z niechlubnych zjawisk współczesnych czasów. Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu czy ładnej fryzury. Nierzadko w ramach pomocy naturze, panie decydują się na różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne. Stają się one słodką tajemnicą, skrywaną przed ich partnerami. Faceci najczęściej nie zdają sobie sprawy, że pięknie wyregulowane brwi czy gładkie ciało ich ukochanej to nie zasługa genów, ale drobnych rytuałów w łazience czy salonie SPA.

Share
Zabiegi kosmetyczne, które kobiety ukrywają przed partnerami
Źródło: 123RF
d8f9twp

Badacze z Wielkiej Brytanii przebadali ponad 2000 kobiet. Wyniki z nich, że prawie wszystkie ukrywają przed partnerami drobne zabiegi upiększające, o których nie chciałyby, żeby się dowiedzieli. Dzięki uzyskanym odpowiedziom powstał ranking "najbardziej wstydliwych i ukrywanych" działań, które kobiety regularnie wykonują w tajemnicy przed swoimi partnerami.

  1. Depilowanie/golenie nóg i włosów z palców.
  2. Depilowanie/golenie włosów na brodzie i twarzy.
  3. Depilowanie wąsika przy pomocy wosku lub pęsety.
  4. Usuwanie/szorowanie twardej skóry na piętach.
  5. Noszenie bielizny wyszczupla­ją­cej.
  6. Depilacja brwi.
  7. Usuwanie włosów z nosa.
  8. Obcinanie paznokci u stóp.
  9. Wybielanie zębów.
  10. Używanie kosmetyków ujędrniających ciało.

W zestawieniu znalazły się również: nakładanie maseczki na twarz, używanie kremów przeciwzmarszcz­ko­wych oraz wyciskanie i maskowanie pryszczy. Prawie wszystkie ankietowane podkreśliły, że nie zamierzają ujawniać zabiegów przed swoimi partnerami. Ich zdaniem przez takie wyznanie mogłyby stracić w oczach swoich wybranków i stałyby się mniej atrakcyjne.

kb/mp/kobieta.wp.pl

d8f9twp

Podziel się opinią

Share
d8f9twp
d8f9twp