Założyła lateksowy kombinezon. To był jej duży błąd

Założyła lateksowy kombinezon. To był jej duży błąd

Christina Aguilera w lateksowym kombinezonie
Christina Aguilera w lateksowym kombinezonie
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2022 The Latin Recording Academy
24.02.2023 12:54, aktualizacja: 24.02.2023 13:19

Christina Aguilera wygląda coraz gorzej. Przekracza granice dobrego smaku, prowokuje i na siłę trzyma się agresywnego wizerunku, jakby nie miała fanom nic innego do zaoferowania. A przecież była jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek.

Styl zmienia się z czasem. Dojrzewa i ewoluuje w zgodzie z wewnętrznymi przemianami oraz nową perspektywą spojrzenia na świat. Czas zazwyczaj służy dobrym zmianom, dlatego z wiekiem można pochwalić się wypracowanym, konsekwentnym i spójnym stylem, którego nie są w stanie zachwiać sezonowe trendy. Ale jak każda reguła, ta również ma swoje wyjątki. W przypadku Christiny Aguilery – czas nie działa na korzyść dobrego wizerunku.

Christina Aguilera zmieniła image. Już nie jest delikatna i romantyczna

Kto by pomyślał, że po ostatnim koncercie Christiny Aguilery zatęsknimy za modą z okresu "milenijnej pluskwy", w którym gwiazda występowała w spodniach biodrówkach i ubraniach "łatanych" sznurkiem.

Najwyraźniej kariera artystki o sopranowym głosie sięgającym czterech oktaw, nie ułożyła się po myśli samej zainteresowanej. Być może to właśnie powód, dla którego Christina Aguilera próbuje ściągnąć na siebie uwagę wszystkimi możliwymi sposobami - także strojem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W takiej kreacji trudno wziąć głęboki oddech

42-letnia gwiazda pojawiła się na festiwalu muzycznym w Chile ubrana w kombinezon. Jedynym elementem wspólnym, między ubraniem artystki a klasyką i elegancją, był kolor. Christina Aguilera postawiła na czarny kombinezon, który kurczowo trzymał się ciała w każdym możliwym miejscu.

Koncert Christiny Aguilery w Chile
Koncert Christiny Aguilery w Chile © East News | JAVIER TORRES

Jednorazowa wpadka? Nie, nowa "Xtina" uwielbia kicz

Kreację wokalistki wyróżniał głęboki i odważny dekolt, a także łańcuchy okalające biodra, które przypominały akcesoria dominy. Christina Aguilera co chwilę zmieniała dodatki i okrycia wierzchnie, ale czarny kombinezon stanowił bazę każdej ze scenicznych stylizacji.

Christina Aguilera w obcisłym kostiumie
Christina Aguilera w obcisłym kostiumie© East News | JAVIER TORRES

Połyskująca struktura materiału przypominała trochę lateks, a trochę spandex - wyraźnie podkreślała wszystkie niziny i wyżyny sylwetki. Ale przy tym prezentowała się efekciarsko i tandetnie. W takiej kreacji Christina Aguilera w niczym już nie przypomina uroczej nastolatki, której największą bronią był głos, a nie wykreowany image.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl