Trwa ładowanie...
d1hqwhv

Zamachowski krytykuje byłą żonę. Ona wreszcie odżywa

Zbigniew Zamachowski zostawił Aleksandrę Justę dla Moniki Richardson. W nowym wywiadzie nie szczędził byłej żonie gorzkich słów. Ona skupia się na dzieciach i karierze. Teraz zmieniła wygląd – i rozkwita.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Justa była żoną aktora przez 18 lat
Aleksandra Justa była żoną aktora przez 18 lat (East News)
d1hqwhv

Aleksandra Justa wzięła udział w sesji zdjęciowej dla kobiecego magazynu. Aktorka pozowała do zdjęć, bujając się na szarfie do akrobatyki. Różowy strój dodawał jej koloru, nowa fryzura zaś odjęła Juście lat. Lekko pomalowana, uśmiechała się i sprawiała wrażenie szczęśliwej.

Zdjęcia powstawały w przededniu publikacji wywiadu Zbigniewa Zamachowskiego. Udzielał go razem z Antonim Pawlickim magazynowi "Pani". Jednym z wątków rozmowy były związki. Zamachowski porównał relację z Justą do obecnego związku z Richardson.

"Do tanga trzeba dwojga. Jeśli jedno z tego tańca odpada, nie jesteś w stanie nic zrobić" – mówił o eksżonie. "Drogi zaczęły nam się z Olą rozchodzić w momencie, gdy wydawałoby się, że właśnie jest fajnie" – dodał Zamachowski. Jego obecna żona wielokrotnie krytykowała Justę. Aktorka wolała milczeć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hqwhv

Podziel się opinią

Share

d1hqwhv

d1hqwhv