Trwa ładowanie...
d24rz5d
Ludzie

Zapytała jak zdradzać. "Chcę mieć pewność, że on się o niczym nigdy nie dowie"

"Drogie panie, jak zdradzać, żeby partner się nie dowiedział?" – zapytała kobieta, która powiedziała wprost, że ma dość nudnego związku. W odpowiedzi dostała wiele porad. Tylko niewielka część osób powiedziała jej, że nie warto zdradzać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdrada kobiety w związku
Zdrada kobiety w związku (123RF)
d24rz5d

Chcę zdradzić

Kobieta powiedziała wprost, że planuje zdradzić swojego partnera. Jak sama twierdzi, brakuje jej czegoś w życiu. 34-latka ma już nawet paru chętnych mężczyzn. Na forum WP Kafeteria zapytała jednak inne kobiety o ich doświadczenia. – Chcę mieć pewność, że on się o niczym nigdy nie dowie. Gdzie to robicie? Z kim? Kiedy? – napisała. – Chodzi mi bardziej o szybkie spotkanie po pracy, więc jazda daleko odpada.

Zdrada

d24rz5d

W komentarzach kobieta dostała wiele odpowiedzi i porad. – Jeżeli cię mąż nie śledzi, to jeśli zrobicie to w domu tego kolesia lub w hotelu, to nie dowie się. I pamiętaj, że jak wrócisz po zdradzie do męża, nie bądź zbyt miła dla niego, bo coś zacznie podejrzewać – pisała jedna z kobiet.

Kolejna użytkowniczka poradziła, by uważnie dobierała swoich kochanków. – Przede wszystkim z nikim z pracy i z nikim ze znajomych. Ale jeśli to małe miasto, to zawsze ktoś kogoś zna. Najlepiej zrób to z facetem żonatym – radziła. Na pytanie o to, dlaczego romans z żonatym mężczyzną jest najbezpieczniejszy, kobieta odpowiedziała, że wtedy jest mniejsze prawdopodobieństwo tego, że się zakocha.

Nie zdradzaj

Pod pytaniem 34-latki pojawiło się wiele odpowiedzi. Tylko niewielka część z nich przestrzegała kobietę. – Dla czegoś takiego jesteś w stanie zaryzykować dotychczasowe życie? Więc albo masz kiepskie życie, albo.... delikatnie mówiąc nie przemyślałaś tego do końca – dziwili się niektórzy użytkownicy. Inni postanowili wpłynąć na kobietę pytaniami retorycznymi. – No ale po co? Nie lepiej być z kimś kogo nie trzeba zdradzać? – zastanawiał się kolejny internauta.

d24rz5d

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg:

Podziel się opinią

Share

d24rz5d

d24rz5d
d24rz5d