Trwa ładowanie...

Zawodowa swatka wymienia 7 rzeczy, które odpychają mężczyzn. Na pierwszym miejscu makijaż

Louanne Ward to znana australijska swatka, która od ponad 20 lat dzieli się swoim doświadczeniem w kwestii dobierania się w pary. Tym razem zwraca uwagę na 7 rzeczy, które sprawiają, że kobiety wydają się panom mniej atrakcyjne. Popełniasz któryś z tych błędów?

Zawodowa swatka wymienia 7 rzeczy, które odpychają mężczyzn. Na pierwszym miejscu makijażŹródło: 123RF
d41xaqb
d41xaqb

Za dużo makijażu
Istnieje różnica między dyskretnym makijażem, podkreślającym atuty urody, a grubą warstwą podkładu i pudru, które rozmazują się na ubraniu. Zdaniem swatki przesadzanie z makijażem to jeden z najbardziej powszechnych błędów kobiet, które szukają miłości. – On nie chce mieć go na swojej twarzy, na poduszce i na koszuli, więc zachowaj umiar w makijażu – radzi Louanne Ward w rozmowie z "The Sun".

Za dużo ploteczek
Zdaniem swatki mężczyzn odpychają również plotki i krytyczne komentarze, szczególnie na temat innych kobiet. – Mówienie źle o innych nie sprawi, że ty będziesz wydawać się atrakcyjniejsza – wyjaśnia swatka. Jej zdaniem jest to brzydki sposób na podniesienie poczucia własnej wartości. – Piękna kobieta o dobrym sercu nie robi takich rzeczy – dodaje.

Nie bądź "facetem"
Ward wskazuje na to, że można być pewną siebie, odnoszącą sukcesy zawodowe kobietą i jednocześnie być bardzo kobiecą. – Nieustannie słyszę od kobiet: " Mężczyźni czują się onieśmieleni. Jestem silna, zaradna, odnoszę sukcesy, a mężczyźni tego nie lubią". Jest zupełnie inaczej, mężczyźni bardzo to lubią. Ale lubią też kobiecość. Podoba im się, gdy ją eksponujecie, zamiast nieustannie udowadniać, że macie rację – przekonuje swatka. Zgadzacie się z tą opinią?

Za dużo operacji plastycznych
Swatka radzi też, by dbać o siebie, ale nie przesadzać, jeśli chodzi o medycynę estetyczną i zabiegi upiększające, jak powiększanie ust, przedłużanie włosów czy wypełnianie zmarszczek. – Mężczyźni tego nie potrzebują. To nie to nazywają pięknem. Piękno, którego szukają, jest w was – mówi.

d41xaqb

Sztuczny entuzjazm
Z entuzjazmem jak z makijażem, łatwo przesadzić i wówczas wydaje się być sztuczny. – Mówię o osobach, które zawsze się zgadzają, są słodkie, przemiłe i zawsze pozytywnie nastawione. Mężczyźni wyczuwają, że to udawane. A udawanie nie jest atrakcyjne – przekonuje swatka.

Nie udawaj ofiary
Zdaniem Ward równie odpychająca dla mężczyzn jest postawa, w której kobieta stara się za wszelką cenę przekonać, że jest ofiarą. – To prawda, że mężczyźni lubią opiekować się kobietami, lecz z drugiej strony nie cierpią dramatyzowania – mówi. Radzi, by zamiast za każdym razem bezradnie rozkładać ręce, być bardziej zaradną życiowo.

Bądź świadoma swoich kształtów
Ward przekonuje, że jednym z najczęściej popełnianych błędów jest ubieranie się nieadekwatnie do własnej figury. Kobieta, która piękny kostium XL może wyglądać atrakcyjnie, ale taka, która powinna wybrać XL, a za wszelką cenę stara się wcisnąć w S. – Bądź świadoma swoich kształtów i ubieraj się odpowiednio – mówi swatka.

Źródło: "The Sun"

Zobacz też: Jak wyglądały randki w latach 30.?

d41xaqb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41xaqb