Zdjęcia z 4-latkiem obiegły sieć. Tak zachował się William

Zdjęcia z 4‑latkiem obiegły sieć. Tak zachował się William

Wzruszające spotkanie księcia Williama
Wzruszające spotkanie księcia Williama
Źródło zdjęć: © PAP | Radek Pietruszka
23.03.2023 11:01, aktualizacja: 23.03.2023 13:23

Książę William przyleciał do Polski. Następca brytyjskiego tronu odwiedził jednostkę wojskową i punkt pomocy medycznej w Rzeszowie. Później udał się do Warszawy, gdzie spotkał się m.in. z grupą uchodźców z Ukrainy. Zdjęcia z tej wizyty obiegły sieć.

Książę William odbywa dyplomatyczną wizytę w Polsce. Po odwiedzeniu jednostki wojskowej i punktu medycznego w Rzeszowie, arystokrata pojechał do Warszawy. Na miejscu spotkał się z kobietami i dziećmi, które uciekły przed wojną i znalazły schronienie w noclegowym centrum.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wzruszająca sytuacja. Książę William spotkał się z obywatelami Ukrainy

W warszawskim punkcie dla uchodźców przebywa obecnie 300 kobiet i dzieci, które uciekły przed rosyjskim agresorem. Książę William odwiedził centrum w towarzystwie fotoreporterów, którzy uwiecznili to wyjątkowe spotkanie. Część zdjęć pojawiła się na Instagramie fotografa Chrisa Jacksona, który współpracuje w agencją Getty Images. Mężczyzna w kilku słowach skomentował to, co najbardziej zapadło mu w pamięć.

"Jestem dziś w Polsce z wizytą wraz z księciem Walii. Uwieczniłem tę uroczą chwilę, gdy spotkał się z rozkosznym czterolatkiem, który nazywa się Tymofii. Stało się to podczas wizyty Williama w centrum noclegowym dla uchodźców z Ukrainy w Warszawie" - przeczytamy na instagramowym profilu Chrisa Jacksona.

Gest księcia bardzo poruszył internautów, a pod wpisem Jacksona posypały się komentarze.

"Uchwyciłeś piękny moment"; "Jest tak podobny do mamy. To jak patrzenie na księżną Dianę"; "Urocze, takie naturalne" - przeczytamy wśród licznych wypowiedzi internautów.

Książę William spotkał się z uchodźcami w Warszawie
Książę William spotkał się z uchodźcami w Warszawie© PAP | Chris Jackson

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta