Blisko ludziZłamała regułę Watykanu. I gorzko tego pożałowała

Złamała regułę Watykanu. I gorzko tego pożałowała

Juju Vieira o swojej wycieczce po Watykanie (Instagram)
Juju Vieira o swojej wycieczce po Watykanie (Instagram)

05.02.2022 17:02, aktual.: 06.02.2022 09:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Juju Vieira złamała pisaną regułę Watykanu. Kobieta zdecydowała się na dość odważny ubiór. Swojej decyzji jednak bardzo szybko pożałowała. - Zostałam wyrzucona z miejsca świętego, przecież tak się nie robi. Co za wstyd - rozpacza.

Na temat Juju Vieiry rozpisują się obecnie liczne zagraniczne portale internetowe. Powód? 34-letnia influencerka pojawiła się w Watykanie, jednak ze względu na nieodpowiedni strój, została z niego bardzo szybko wyproszona.

Mini i kozaczki na obcasie

Podczas przechadzki po Stolicy Apostolskiej kobieta miała na sobie krótką, obcisłą sukienkę w biało-czarną kratę i długie, czarne kozaki za kolano. Wizyta w najmniejszym państwie świata przebiegłaby bezproblemowo, gdyby nie fakt, że w pewnym momencie Vieira została poproszona przez jednego z ochroniarzy o opuszczenie świętych murów.

- Pan, który tam pracował, podszedł do mnie i powiedział, że to miejsce modlitwy i że nie jestem odpowiednio ubrana - zwierzyła się zbulwersowana influencerka.

34-latka zapowiedziała, że jej wizyta w państwie kościelnym się już z pewnością nigdy więcej nie powtórzy, a całe wydarzenia określiła jako kompletny brak szacunku wobec kobiet.

Ma powody do wstydu?

- Inni ludzie widzieli, jak zostałam wyrzucona z miejsca świętego, przecież tak się nie robi. Co za wstyd. Na pewno tam już nie wrócę. Osoba o zdrowym rozsądku nie odwiedzi Watykanu w klubowym stroju. Byłam stylowa w moich zimowych ubraniach, wszystko do siebie pasowało. Poszłam w wygodnych ubraniach, w których czułabym się dobrze na długich spacerach - żali się oburzona influencerka i publikuje fotografię z pamiętnej wycieczki.

Juju Vieira została wyrzucona z Watykanu
Juju Vieira została wyrzucona z Watykanu

Przypomnijmy, że na terenie Watykanu, obowiązują bardzo ścisłe zasady dotyczące ubioru nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Co więcej, odsłonięte ramiona i kolana są surowo zabronione.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)