Trwa ładowanie...
hermes

Znajdź swoją wymarzoną torebkę Chanel lub Hermès w 72 godziny!

Jedne z najcenniejszych i najbardziej pożądanych torebek już teraz mogą znaleźć się w zasięgu naszej ręki i portfela. Serwis Baghunter oferuje pomoc w znalezieniu wymarzonego modelu torebki Chanel lub Hermès w 72 godziny. Wygląda na to, że inwestowanie w luksusowe akcesoria może być naprawdę proste. Sprawdźcie.

Share
Znajdź swoją wymarzoną torebkę Chanel lub Hermès w 72 godziny!
Źródło: Getty Images
dlhgwd9

Marki Hermès i Chanel produkują najcenniejsze torebki świata. Ich wartością dodaną może być rosnąca wartość rynkowa. Nie są one przeceniane, ale nie tracą zainteresowania klientów. Luksusowe wykonanie, ponadczasowe wzornictwo oraz klasyczne formy zapewniają im długowieczność oraz najwyższą pozycję na rynku akcesoriów. Stare modele są równie chętnie wyszukiwane jak te, które dopiero opuszczają francuskie atelier.

Baghunter zajmuje się kupnem, sprzedażą, przesyłaniem oraz przechowywaniem luksusowych torebek od 2014 roku. Firma gwarantuje dostarczanie jedynie oryginalnych egzemplarzy wraz z certyfikatem BBB (Better Business Bureaus) - organizacji wspierającej dobre praktyki rynkowe. W ostatni wtorek, 2 lipca, firma świadcząca usługi luksusowych przesyłek uruchomiła dodatkowy serwis, zajmujący się zaawansowanym wyszukiwaniem i zamawianiem konkretnych modeli torebek.

Klientki mogą zawężać wyszukiwanie poprzez wprowadzenie upragnionego koloru, rozmiaru oraz materiału, z jakiego ma być wykonana. Już za jednorazową, bezzwrotną opłatą w wysokości 99 dolarów możemy stać się pełnoprawnymi członkami społeczności polującej na torebki Chanel oraz Hermès. Kwota ta nie przepada, przechodzi na poczet przyszłego zakupu, także nic nie tracimy. Firma wraz z jej CEO, Evelyn Fox, obiecuje w zamian znalezienie odpowiedniego, nawet bardzo rzadkiego i unikatowego modelu torby, w jedynie 72h.

dlhgwd9

Jakiego modelu będziecie szukać?

dlhgwd9

Podziel się opinią

Share
dlhgwd9
dlhgwd9