Trwa ładowanie...
joanna przetakiewicz

Znalazła pierścionek zaręczynowy w szafce. Wyśmiała jego rozmiar w internecie

Przyszła panna młoda została zaatakowana przez internautów po tym, jak wyśmiała pierścionek zaręczony, który znalazła w swoim mieszkaniu. Kobieta publicznie skrytykowała biżuterię w grupie na Facebook'u, która została stworzona specjalnie w tym celu.

Share
Znalazła pierścionek zaręczynowy w szafce. Wyśmiała jego rozmiar w internecie
Źródło: Forum, Fot: Radosław Nawrocki
d2ua7q6

Pewna Brytyjka znalazła pierścionek jeszcze przed oficjalnymi zaręczynami. Zrobiła zdjęcie i wstawiła na grupę, która nazywa się "Ring Shaming" (Wyśmiewanie Pierścionków) z podpisem: "Ewww. Piątek wyśmiewania, nadchodzę" napisała. "Znalazłam to w nocnej szafce mojego chłopaka. Nie jestem fanką". Następnie zachęciła pozostałych użytkowników, aby razem z nią wyśmiali biżuterię.

Jej post znalazł się na portalu Reddit. Użytkownicy bardzo skrytykowali przyszłą pannę młodą, a wielu z nich wyraziło nadzieję, że do faktycznego ślubu nie dojdzie, bo ona nie zasługuje na tego mężczyznę. "Ta kobieta powinna zostać wyśmiana, a nie pierścionek" - napisał jeden z nich. Kolejny dodał: "Mam nadzieję, że ten facet to zobaczy i zerwą. Serio, jeśli to naprawdę jest ten typ osoby, to nikt nie powinien się z nią żenić, dopóki ona nie zmieni swojego nastawienia".

Inni użytkownicy z kolei wykorzystali to jako okazję do żartów na temat pana młodego. "Niespodziewany zwrot akcji, to nie dla niej!" - napisał jeden z mężczyzn. "Tak się dowiedziała, że on ma na boku inną kobietę" - zażartował kolejny.

d2ua7q6

Podziel się opinią

Share
d2ua7q6
d2ua7q6