Trwa ładowanie...

Znany ksiądz apeluje do syna Zenka Martyniuka. Chodzi o jego rozwód

"Trzeba szukać tej osoby, z którą chce się spędzić całe życie, nie zawierać związków pochopnie, szukać, a nie czekać, że miłość spadnie z nieba. Po drugie trzeba rozmawiać, nawet o trudnych sprawach, od problemów nie można uciekać – mówi ksiądz Kazimierz Sowa w rozmowie z "Super Expressem".
Share
Ksiądz Kazimierz Sowa o rozwodzie syna Zenka Martyniuka
Ksiądz Kazimierz Sowa o rozwodzie syna Zenka MartyniukaŹródło: East News
d32otvy

Syn Zenka Martyniuka

Jakiś czas temu syn Zenka Martyniuka Daniel wyznał, że zamierza rozwieść się ze swoją żoną i walczyć o prawo do opieki nad dzieckiem. O wszystkim poinformował za pomocą relacji na żywo, podczas której w stronę jego partnerki padło wiele przykrych słów. Syn gwiazdora disco polo oskarża ją m.in. o parcie na szkło oraz kłamstwo.

d32otvy

"Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło" – mówił.

Rozwód odradza znany ksiądz Kazimierz Sowa. W rozmowie z "Super Expressem" kapłan tłumaczy, że to najgorsze, co można zrobić w tej sytuacji.

Ksiądz Kazimierz Sowa o rozwodzie syna Zenka Martyniuka

"Rozwód jest ostatecznością, ale w kościele mamy do czynienia z separacją, żeby przemyśleć swoje sprawy. Nie ma relacji między ludźmi bez słuchania drugiego człowieka. Jeśli nie ma rozmowy, słuchania i zrozumienia drugiej osoby, to taki związek jest oparty tylko na emocjach, które bardzo często mogą ulecieć. Rozwód jest czymś, co pozostawia w życiu człowieka jakiś ślad i konsekwencje, poza tym to bardzo dramatyczne przeżycie" – uważa ksiądz.

d32otvy

Kapłan dodaje również, że nie należy pochopnie zawierać małżeństwa. "Trzeba szukać, a nie czekać, że miłość spadnie z nieba". Ponadto nie wolno uciekać od problemów. O trudnych sprawach warto rozmawiać i wspólnie szukać najlepszego wyjścia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32otvy

Podziel się opinią

Share
d32otvy
d32otvy